Daniel Wardziński

30.01.2016 (15:27)

Enter Shikari - akustyczna płyta LIVE? Zapowiedź video, data premiery i tracklista nowego albumu zespołuEnter Shikari nie przestają rozpieszczać swoich fanów. Po Mindsweep w nowych aranżacjach na Hospitalized przyszedł czas na koncertowe akustyczne wykonania na nadchodzące EP Live.

Enter Shikari nie zwalniają tempa, a ich muzyczna płodność i pomysłowość zaskakuje co chwilę. Zespół, który ponownie odwiedzi Polskę w 2016 roku zapowiedział oficjalnie wydanie EP z akustycznymi wykonaniami ich kawałków na żywo. Enter Shikari unplugged? Wydaje się, że to trochę bez sensu, dopóki nie zobaczycie na oficjalnym video z wykonaniem utworów z płyty. Live Acoustin at Alexandria Palace EP coraz bliżej. Sprawdźcie co na niej znajdziemy.

Występ na żywo w akustycznej wersji został zarejestrowany w Alexandria Place w Londynie w grudniu 2015 roku. W lutym 2016 roku zespół ponownie rusza w trasę po Wielkiej Brytanii, ale również zaprezentuje swoje pierwsze koncertowe wydawnictwo. Na króciutkiej EPce znajdą się trzy kawałki - Torn Apart, Myopia i One True Colour. Jak to będzie brzmiało? Przekonajcie się sami - to video pokazuje to doskonale.


 
Pogoda na luty 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaki będzie luty 2016?
Skoki w Sapporo 2016 - transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata 2016?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • Litza tłumaczy rezygnację z koncertu w Warszawie

  2020-08-06
  Rezygnacja Luxtorpedy z koncertu w Warszawie, wywołała sporą dyskusję wśród fanów. Robert ''Litza'' Friedrich postanowił skomentować całą sytuację, przedstawiając swoje zdanie na temat całego zamieszania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz