Dominik Pajewski

02.04.2020 (15:24)

Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.

Podczas pandemii koronawirusa, wiele osób stara się w jakiś sposób pomóc i dotyczy to również artystów. Na walkę z wirusem przeznaczono już bardzo dużo pieniędzy, a środki cały czas spływają z całego świata. Elton John również postanowił zaangażować się charytatywnie, organizując specjalny koncert online.

GWARANCJE DE MINIMIS NA LEPSZYCH WARUNKACH


Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

Artysta zorganizował wydarzenie, w którym udział wzięli między innymi Dave Grohl, Mariah Carey, Alicia Keys czy Backstreet Boys. Całość była nadawana na kanale FOX oraz na stacji radiowej iHeartMedia. Specjalne wydarzenie ściągnęło masę słuchaczy, którzy bardzo chętnie przelewali pieniądze. W sumie, zebrano 8 milionów dolarów, które trafią do fundacji Feeding America i First Responders Children's Foundation
 
Jak widać, można pomagać nawet podczas pandemii.

MENADŻER GUNS N' ROSES O NIRVANIE: BYLI PRZEREKLAMOWANIESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz