Dominik Pajewski

25.04.2017 (11:02)

Elton John w szpitalu. Jaki jest stan artysty?Elton John trafił na oddział intensywnej terapii z powodu ciężkiej infekcji jakiej nabawił się, podczas wizyty w Ameryce Południowej. Sprawdźcie, jaki jest stan zdrowia artysty.

Elton John wracając z Chile, bardzo źle się poczuł na pokładzie samolotu i został przetransportowany do szpitala w Londynie. Lekarze stwierdzili, że muzyk nabawił się poważnej i rzadkiej infekcji bakteryjnej.

The Offspring w Polsce 2017: data, miejsce, bilety


Z tego powodu, muzyk zmuszony był odwołać zaplanowane koncerty, mimo tylko dwóch dni pobytu w szpitalu. Jak napisał Elton John:

Mam niesamowitych i lojalnych fanów, których chciałbym przeprosić za to, że ich zawiodłem. Jestem niesamowicie wdzięczny ekipie medycznej za to, że tak dobrze się mną zaopiekowała.
 

Elton John w Polsce 2017 - co z koncertem?

Na szczęście stan zdrowia muzyka jest stabilny i z pewnością infekcja nie przeszkodzi mu w zagraniu koncertu w Polsce. Sprawdźcie szczegółowe informacje na temat biletów na koncert Eltona Johna.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz