Dominik Pajewski

08.11.2019 (01:11)

Elton John bał się występować na trzeźwo. Artysta opowiedział o ciężkim okresie swojej karieryElton John w pewnym momencie swojej kariery kompletnie odleciał i nie panując nad sobą, rzucił się w wir alkoholowych i narkotycznych imprez. Artysta postanowił opowiedzieć o tym okresie swojej kariery.

Elton John w pewnym momencie swojej kariery, bardzo mocno imprezował i z pewnością nie ustępował w tym różnym kolegom po fachu. Obecnie artysta jest mocno wyciszony i ustabilizowany życiowo, jednak postanowił wrócić wspomnieniami do mrocznego czasu w swoim życiu.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Elton John bał się występować na trzeźwo. Artysta opowiedział o ciężkim okresie swojej kariery

W rozmowie z Variety Recovery Issue Elton John wyznał:

Kiedy w końcu zdecydowałem się poddać i poszukać pomocy dla mojego uzależnienia, to nadszedł czas, że zacząłem się zastanawiać nad tym, czy jeszcze będę w stanie występować jako Elton John.

Ale w tamtym czasie nie myślałem o tym, że jestem artystą. Osiągnąłem wtedy najniższy punkt w swojej karierze - kompletne dno. Nienawidziłem siebie. Byłem zjedzony przez wstyd. Jedyne co chciałem, to wydobrzeć. Cała moja energia była wykorzystana na odwyk i powrót do zdrowia.(...) Gdy nadszedł ten dzień, to byłem przerażony. Na szczęście przetrwałem. To był mój jedyny występ tamtego roku i musiałem sobie poradzić sam, bez zespołu. Patrząc na to z perspektywy czasu, to jestem dumny, że zacząłem z wysokiego C. Ten koncert dodał mi odwagi i udowodnił, że mogę występować będąc trzeźwym.

Elton John gra obecnie koncerty w ramach pożegnalnej trasy koncertowej, po zakończeniu której, zamierza odpocząć trochę od sceny, jednak nie od muzyki. Artysta podkreślał już, że nadal będzie chciał komponować.
 

UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz