Dominik Pajewski

08.11.2019 (01:11)

Elton John bał się występować na trzeźwo. Artysta opowiedział o ciężkim okresie swojej karieryElton John w pewnym momencie swojej kariery kompletnie odleciał i nie panując nad sobą, rzucił się w wir alkoholowych i narkotycznych imprez. Artysta postanowił opowiedzieć o tym okresie swojej kariery.

Elton John w pewnym momencie swojej kariery, bardzo mocno imprezował i z pewnością nie ustępował w tym różnym kolegom po fachu. Obecnie artysta jest mocno wyciszony i ustabilizowany życiowo, jednak postanowił wrócić wspomnieniami do mrocznego czasu w swoim życiu.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Elton John bał się występować na trzeźwo. Artysta opowiedział o ciężkim okresie swojej kariery

W rozmowie z Variety Recovery Issue Elton John wyznał:

Kiedy w końcu zdecydowałem się poddać i poszukać pomocy dla mojego uzależnienia, to nadszedł czas, że zacząłem się zastanawiać nad tym, czy jeszcze będę w stanie występować jako Elton John.

Ale w tamtym czasie nie myślałem o tym, że jestem artystą. Osiągnąłem wtedy najniższy punkt w swojej karierze - kompletne dno. Nienawidziłem siebie. Byłem zjedzony przez wstyd. Jedyne co chciałem, to wydobrzeć. Cała moja energia była wykorzystana na odwyk i powrót do zdrowia.(...) Gdy nadszedł ten dzień, to byłem przerażony. Na szczęście przetrwałem. To był mój jedyny występ tamtego roku i musiałem sobie poradzić sam, bez zespołu. Patrząc na to z perspektywy czasu, to jestem dumny, że zacząłem z wysokiego C. Ten koncert dodał mi odwagi i udowodnił, że mogę występować będąc trzeźwym.

Elton John gra obecnie koncerty w ramach pożegnalnej trasy koncertowej, po zakończeniu której, zamierza odpocząć trochę od sceny, jednak nie od muzyki. Artysta podkreślał już, że nadal będzie chciał komponować.
 

UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz