Dominik Pajewski

06.03.2019 (10:49)

Eddie Vedder zagrał piosenkę z filmu 'Narodziny Gwiazdy' [WIDEO]Film 'Narodziny Gwiazdy' stał się ogromnym hitem, który doceniono również statuetką Oscara. Widać, że muzyka z filmu nie jest obojętna dla innych artystów, co pokazał również Eddie Vedder. Lider Pearl Jam, na jednym z koncertów zaśpiewał numer z filmu.

Śmiało można stwierdzić, że 'Narodziny Gwiazdy' to absolutny hit, a jeszcze większą popularnością cieszy się soundtrack z produkcji. Nic dziwnego, numer 'Shallow' został nagrodzony Oscarem, dzięki czemu Lady Gaga może mieć powody do domu. Z resztą, sam Bradley Cooper może czuć się dumny, w końcu jest reżyserem filmu, o którym mówi się praktycznie na całym świecie. Co ciekawe, soundtrack został doceniony przez samego Eddiego Veddera!

Eddie Vedder zaśpiewał piosenkę z filmu 'Narodziny Gwiazdy' [WIDEO]

To, że numer 'Shallow' doczekał się licznych coverów i parodii, nie jest niczym dziwnym. Jednak, inne kawałki z soundtracku do filmu również są doceniane. Pokazał to Eddie Vedder, który podczas imprezy Innings Festival, wykonał numer 'Maybe It's Time', który w filmie zaśpiewał Bradley Cooper. Jest nagranie, które pokazuje, jak Eddie poradził sobie z filmowym numerem:
 

Aleja Freddiego Mercury'ego pojawi się w Warszawie? Tego chcą fani Queen


Co ciekawe, wykonanie Eddie'go dotarło do samego twórcy piosenki, Jasona Isbella, który bardzo żywo zareagował na nagranie:
 
Jasna cholera, Eddie Vedder zaśpiewał moją piosenkę na koncercie. Jest to zdecydoawnie najbardziej niesamowite zdanie, jakie napisałem. Ale to ogromny zaszczyt. Miałem 12 lat kiedy ukazał się "Ten" i uczyłem się grać każdej piosenki z tej płyty. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz