Dominik Pajewski

06.03.2019 (10:49)

Eddie Vedder zagrał piosenkę z filmu 'Narodziny Gwiazdy' [WIDEO]Film 'Narodziny Gwiazdy' stał się ogromnym hitem, który doceniono również statuetką Oscara. Widać, że muzyka z filmu nie jest obojętna dla innych artystów, co pokazał również Eddie Vedder. Lider Pearl Jam, na jednym z koncertów zaśpiewał numer z filmu.

Śmiało można stwierdzić, że 'Narodziny Gwiazdy' to absolutny hit, a jeszcze większą popularnością cieszy się soundtrack z produkcji. Nic dziwnego, numer 'Shallow' został nagrodzony Oscarem, dzięki czemu Lady Gaga może mieć powody do domu. Z resztą, sam Bradley Cooper może czuć się dumny, w końcu jest reżyserem filmu, o którym mówi się praktycznie na całym świecie. Co ciekawe, soundtrack został doceniony przez samego Eddiego Veddera!

Eddie Vedder zaśpiewał piosenkę z filmu 'Narodziny Gwiazdy' [WIDEO]

To, że numer 'Shallow' doczekał się licznych coverów i parodii, nie jest niczym dziwnym. Jednak, inne kawałki z soundtracku do filmu również są doceniane. Pokazał to Eddie Vedder, który podczas imprezy Innings Festival, wykonał numer 'Maybe It's Time', który w filmie zaśpiewał Bradley Cooper. Jest nagranie, które pokazuje, jak Eddie poradził sobie z filmowym numerem:
 

Aleja Freddiego Mercury'ego pojawi się w Warszawie? Tego chcą fani Queen


Co ciekawe, wykonanie Eddie'go dotarło do samego twórcy piosenki, Jasona Isbella, który bardzo żywo zareagował na nagranie:
 
Jasna cholera, Eddie Vedder zaśpiewał moją piosenkę na koncercie. Jest to zdecydoawnie najbardziej niesamowite zdanie, jakie napisałem. Ale to ogromny zaszczyt. Miałem 12 lat kiedy ukazał się "Ten" i uczyłem się grać każdej piosenki z tej płyty. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz