Daniel Wardziński

23.07.2016 (14:34)

Eddie Vedder, Sting i Peter Gabriel wspólnie na scenie - VIDEO z występu niezwykłego trio!Sting i Peter Gabriel razem w trasie Rock, Scissors, Paper zaskoczyli fanów w Seattle zapraszając na scenę trzecią gwiazdę - Eddiego Veddera. Mamy VIDEO z występów tej niezwykłej trójki.

Eddie Vedder, Sting i Peter Gabriel - taki zestaw artystów przekracza wręcz wyobraźnię. Trzech genialnych muzyków, autorów niezapomnianych rockowych hitów, członków legendarnych zespołów Pearl Jam, Genesis i The Police wystąpili razem na scenie. W trakcie trasy koncertowej Rock, Scissors, Paper na której Sting i Gabriel połączyli swoje siły, do spółki zaprosili również Eddiego Veddera, który wzbogacił ich i tak już niesamowity muzyczny potencjał. VIDEO z tych występów możecie zobaczyć już teraz na EskaROCK.pl.

Sting, Peter Gabriel i Eddie Vedder razem na scenie [VIDEO]

Kiedy pierwszy raz Eddie Vedder pojawił się na scenie u boku Petera Gabriela i Stinga, żeby wspomóc ich w wykonaniu kawałka The Police - Driven To Tears publiczność oszalała. Okazało się jednak, że na tym nie konic. Po raz drugi na scenie Eddie Vedder zagrał z duetem kawałek z płyty Petera Gabriela So zatytułowany Red Rain. Video z obydwoma wykonaniami znajdziecie poniżej.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz