Daniel Wardziński

23.07.2016 (14:34)

Eddie Vedder, Sting i Peter Gabriel wspólnie na scenie - VIDEO z występu niezwykłego trio!Sting i Peter Gabriel razem w trasie Rock, Scissors, Paper zaskoczyli fanów w Seattle zapraszając na scenę trzecią gwiazdę - Eddiego Veddera. Mamy VIDEO z występów tej niezwykłej trójki.

Eddie Vedder, Sting i Peter Gabriel - taki zestaw artystów przekracza wręcz wyobraźnię. Trzech genialnych muzyków, autorów niezapomnianych rockowych hitów, członków legendarnych zespołów Pearl Jam, Genesis i The Police wystąpili razem na scenie. W trakcie trasy koncertowej Rock, Scissors, Paper na której Sting i Gabriel połączyli swoje siły, do spółki zaprosili również Eddiego Veddera, który wzbogacił ich i tak już niesamowity muzyczny potencjał. VIDEO z tych występów możecie zobaczyć już teraz na EskaROCK.pl.

Sting, Peter Gabriel i Eddie Vedder razem na scenie [VIDEO]

Kiedy pierwszy raz Eddie Vedder pojawił się na scenie u boku Petera Gabriela i Stinga, żeby wspomóc ich w wykonaniu kawałka The Police - Driven To Tears publiczność oszalała. Okazało się jednak, że na tym nie konic. Po raz drugi na scenie Eddie Vedder zagrał z duetem kawałek z płyty Petera Gabriela So zatytułowany Red Rain. Video z obydwoma wykonaniami znajdziecie poniżej.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-28
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-28
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

  2020-10-28
  Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-27
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz