Daniel Wardziński

23.07.2016 (14:34)

Eddie Vedder, Sting i Peter Gabriel wspólnie na scenie - VIDEO z występu niezwykłego trio!Sting i Peter Gabriel razem w trasie Rock, Scissors, Paper zaskoczyli fanów w Seattle zapraszając na scenę trzecią gwiazdę - Eddiego Veddera. Mamy VIDEO z występów tej niezwykłej trójki.

Eddie Vedder, Sting i Peter Gabriel - taki zestaw artystów przekracza wręcz wyobraźnię. Trzech genialnych muzyków, autorów niezapomnianych rockowych hitów, członków legendarnych zespołów Pearl Jam, Genesis i The Police wystąpili razem na scenie. W trakcie trasy koncertowej Rock, Scissors, Paper na której Sting i Gabriel połączyli swoje siły, do spółki zaprosili również Eddiego Veddera, który wzbogacił ich i tak już niesamowity muzyczny potencjał. VIDEO z tych występów możecie zobaczyć już teraz na EskaROCK.pl.

Sting, Peter Gabriel i Eddie Vedder razem na scenie [VIDEO]

Kiedy pierwszy raz Eddie Vedder pojawił się na scenie u boku Petera Gabriela i Stinga, żeby wspomóc ich w wykonaniu kawałka The Police - Driven To Tears publiczność oszalała. Okazało się jednak, że na tym nie konic. Po raz drugi na scenie Eddie Vedder zagrał z duetem kawałek z płyty Petera Gabriela So zatytułowany Red Rain. Video z obydwoma wykonaniami znajdziecie poniżej.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz