Dana Pakońska

21.07.2015 (13:09)

Ed Sheeran gra ze Snow Patrol. Zobacz VIDEO!Ed Sheeran na festiwalu Latitude 2015 zaprosił na scenę grupę Snow Patrol i zaśpiewał ich przebój Chasing Cars. Jak wyszła im wspólna wersja kawałka? Pobiła oryginał? Posłuchajcie.

Ed Sheeran i Snow Patrol w koncertowej wersji przeboju sprzed dziewięciu lat. Występ Eda na Latitude Festival odbył się 17 lipca 2015. Oprócz zagrania dziesięciu własnych kompozycji, artysta postanowił przypomnieć publiczności zgromadzonej na koncercie kawałek Brytyjczyków, zatytułowany Chasing Cars - obsypany muzycznymi nagrodami numer z 2006 roku. Sprawdźcie, co nowego Ed wykrzesał z chyba wszystkim znanego kawałka.

Ale to nie jedyny występ Eda w ostatnim czasie, który jest wart uwagi. Tych dwoje długo nie zapomni swoich zaręczyn :-) Domyślacie się, o kogo chodzi?
Ed Sheeran uświetnił zaręczyny brytyjskiej muzycznej pary, grając Tenerife Sea. ZDJĘCIA

Snow Patrol - Chasing Cars z udziałem Eda Sheerana:Koncertową wersję porównajcie z oryginałem:Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz