Dana Pakońska

21.07.2015 (13:09)

Ed Sheeran gra ze Snow Patrol. Zobacz VIDEO!Ed Sheeran na festiwalu Latitude 2015 zaprosił na scenę grupę Snow Patrol i zaśpiewał ich przebój Chasing Cars. Jak wyszła im wspólna wersja kawałka? Pobiła oryginał? Posłuchajcie.

Ed Sheeran i Snow Patrol w koncertowej wersji przeboju sprzed dziewięciu lat. Występ Eda na Latitude Festival odbył się 17 lipca 2015. Oprócz zagrania dziesięciu własnych kompozycji, artysta postanowił przypomnieć publiczności zgromadzonej na koncercie kawałek Brytyjczyków, zatytułowany Chasing Cars - obsypany muzycznymi nagrodami numer z 2006 roku. Sprawdźcie, co nowego Ed wykrzesał z chyba wszystkim znanego kawałka.

Ale to nie jedyny występ Eda w ostatnim czasie, który jest wart uwagi. Tych dwoje długo nie zapomni swoich zaręczyn :-) Domyślacie się, o kogo chodzi?
Ed Sheeran uświetnił zaręczyny brytyjskiej muzycznej pary, grając Tenerife Sea. ZDJĘCIA

Snow Patrol - Chasing Cars z udziałem Eda Sheerana:Koncertową wersję porównajcie z oryginałem:Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz