Daniel Wardziński

08.12.2015 (14:54)

Eagles Of Death Metal w Paryżu - zobacz jak zagrali z U2. Mamy video z historycznego występu!Eagles Of Death Metal zgodnie z zapowiedzią pojawili się na scenie w trakcie paryskiego koncertu U2. Sprawdźcie nagranie video z koncertu i przekonajcie się jak wyglądał powrót EODM do Paryża.

Eagles Of Death Metal dołączyli do U2 na scenie w trakcie ich paryskiego koncertu - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Powrót EODM do Paryża był być może najtrudniejszym koncertem w ich życiu. Po dramatycznych wydarzeniach w klubie Bataclan, w którym zginęło 89 fanów zespołu zebranych na ich koncercie. Zespół postanowił stawić czoła wyzwaniu, nie dał się zaszantażować i znowu pojawił się przed publicznością w Paryżu. Przekonajcie się jak wyszło.
 
Ciężko sobie wyobrazić jakim uczuciem musiało być uczestniczenie w tym wydarzeniu, skoro nawet nagranie video budzi tak wielkie emocje. Powrót na pewno nie był łatwy, ale chyba był udany. Oceńcie sami - tak czy inaczej sygnał został wysłany, a rock nie dał zepchnąć się terroryzmowi do defensywy. Zobaczcie efekt wspólnego występu.
 

Kiedy losowanie Euro 2016 - z kim zagra reprezentacja Polski? Sprawdźcie szczegóły
LOTTO - wyniki. Szczęsliwe liczby. Kto zgarnął wielką kumulację? Przekonajcie się

Eagles Of Death Metal próbują pozbierać się po paryskiej tragedii. Z okropnych wydarzeń może jednak wyniknie coś dobrego… Pewna amerykańska rodzina powstała z osobistego dramatu, czyniąc dużo dobra dla innych:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • Metallica powróciła do 2009 roku! Grupa opublikowała koncert z Kopenhagi

  2020-04-08
  Metallica przyzwyczaja fanów, że w poniedziałki pojawia się nowe nagranie koncertowe. Tym razem, grupa cofnęła się 11 lat, by pokazać koncert z Kopenhagi.
 • Beyond The Event Horizon aktualizuje informacje na temat albumu i trasy koncertowej

  2020-04-07
  Zespół Beyond The Event Horizon postanowił zaktualizować informacje na temat swoich najnowszych rzeczy.
 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz