Dominik Pajewski

20.08.2019 (14:50)

Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.

Dziury w jezdni nie są raczej niczym niezwykłym w Polsce, jednak bywają takie dziury, które stają się wyjątkowe. Taką jest właśnie ta przy ulicy Szaserów w Warszawie, która nie dość, ze nie jest załatania od dwóch miesięcy, to jeszcze doczekała się swojego znacznika na Google Maps.

GDAŃSK CHCE STWORZYĆ FESTIWAL DLA INFLUENCERÓW. KOSZT IMPREZY TO 600 TYSIĘCY ZŁOTYCH!Dziura przy Szaserów doczekała się znacznika na Google Maps. Jest oznaczona jako atrakcja turystyczna

To faktycznie fenomen, bo dziura jest już od dwóch miesięcy, ale nie ma kto jej usunąć. Dlaczego? Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że nie ma prawa zasypać studzienki, zanim nie zostanie zidentyfikowana jednostka, która jest jej właścicielem. Mówiąc najprościej, póki nie znajdzie się właściciel, dziura będzie cały czas. Jak widać, nikt się nie śpieszy, a dziura nadal jest ogrodzona i przeszkadza w ruchu. W Google Maps pojawił się nawet znacznik, który informuje o atrakcji turystycznej.
 O całej, dosyć absurdalnej historii trochę szerzej napisał serwis Nasz Grochów, poniżej pełna treść posta:


POLAK PODRÓŻUJE ZA METALLIKĄ PO CAŁEJ EUROPIE. CO WIDZIAŁ PODCZAS KONCERTÓW?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • Wrinkles the Clown - najbardziej przerażający klaun świata, który istnieje naprawdę! Kim jest?

  2019-09-20
  Chociaż zadaniem klauna jest wzbudzanie radości wśród dzieci, to niektóre przypadki mogą potwierdzać coś zupełnie innego! Wrinkles the Clown to postać, która może przyśnić się w najgorszych koszmarach. Najstraszniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do Jokera... on jest prawdziwy! 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-20
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz