Dominik Pajewski

20.08.2019 (14:50)

Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.

Dziury w jezdni nie są raczej niczym niezwykłym w Polsce, jednak bywają takie dziury, które stają się wyjątkowe. Taką jest właśnie ta przy ulicy Szaserów w Warszawie, która nie dość, ze nie jest załatania od dwóch miesięcy, to jeszcze doczekała się swojego znacznika na Google Maps.

GDAŃSK CHCE STWORZYĆ FESTIWAL DLA INFLUENCERÓW. KOSZT IMPREZY TO 600 TYSIĘCY ZŁOTYCH!Dziura przy Szaserów doczekała się znacznika na Google Maps. Jest oznaczona jako atrakcja turystyczna

To faktycznie fenomen, bo dziura jest już od dwóch miesięcy, ale nie ma kto jej usunąć. Dlaczego? Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że nie ma prawa zasypać studzienki, zanim nie zostanie zidentyfikowana jednostka, która jest jej właścicielem. Mówiąc najprościej, póki nie znajdzie się właściciel, dziura będzie cały czas. Jak widać, nikt się nie śpieszy, a dziura nadal jest ogrodzona i przeszkadza w ruchu. W Google Maps pojawił się nawet znacznik, który informuje o atrakcji turystycznej.
 O całej, dosyć absurdalnej historii trochę szerzej napisał serwis Nasz Grochów, poniżej pełna treść posta:


POLAK PODRÓŻUJE ZA METALLIKĄ PO CAŁEJ EUROPIE. CO WIDZIAŁ PODCZAS KONCERTÓW?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz