Dominik Pajewski

02.02.2018 (13:16)

Dziewczyny wykluczone z Formuły 1. Jakie są powody decyzji?Dziewczyny nie pojawią się już w Formule 1! Zaskakująca decyzja została ogłoszona pod koniec stycznia, poznajcie szczegóły.

Mówi się, że to triumf politycznej poprawności, że teraz będzie lepiej i mniej seksistowsko. Dziewczyny z paddocku, nazywane również Grid Girls, znikną z toru Formuły 1 i nie zobaczymy ich obok potężnych maszyn. 

Dziwny pan ze Stocku wystąpił w teledysku rockowym [VIDEO]


 
Jak powiedział Sean Bratches, dyrektor zarządzający Formuły 1:
 
Te dziewczyny nie pasują do naszych czasów. Starzy i nowi fani F1 nie potrzebują tego.

Jednak nie wszyscy idą tym tropem, firma Monster Energy postanowiła nie stosować się do zakazu. Monster Girls nadal będą pojawiać się na wyścigach F1, jednak nie wiadomo jak na to zareagują dyrektorzy wyścigów. Sezon rozpoczyna się 25 marca w Melbourne, wtedy dowiemy się, jaka będzie reakcja na obecność dziewczyn tylko z jednej ekipy.

Kosmiczne rysunki z Nazca, zniszczone przez jednego głupka

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz