Daniel Wardziński

05.05.2016 (09:50)

Dzień Matki 2016: Mamy gwiazd rocka - zobacz wspólne zdjęcia rockowych wykonawców i ich mam! [GALERIA]Dzień Matki 2016 to idealna okazja, żeby docenić i podziękować swoim mamom. Nie zapomną o tym również gwiazdy rocka bardzo przywiązane do swoich mam. Zobaczcie zdjęcia rockmanów z ich matkami!

Dzień Matki 2016 to znakomita okazja, żeby okazać najważniejszym w życiu kobietom szacunek i przywiązanie. Nie zapominają o tym nawet gwiazdy rocka, często w trasie, nieraz sprawiający wrażenie bezwzględnych czy brutalnych. Mamy nadzieję, że nie zapomnicie również Wy. Postać matki w muzyce rockowej jest niezwykle istotna, a ilość kawałków napisanych o matkach (w bardzo różnym kontekście) jest niezliczona. Sprawdźcie naszą galerię na Dzień Matki w której możecie zobaczyć jak wyglądają lub wyglądały: mama Kurta Cobaina, Petera Gabriela, Jareda Leto i Adama Levine'a z Maroon 5.

>>> Piosenki na Dzień Matki 2015: polskie klasyki napisane z myślą o matkach artystów <<<
 Jared Leto
ze swoim bratem i mamą. Jak widać w tej rodzinie receptury na eliksir młodości sprawdzają się w kolejnych pokoleniach.
Matka Kurta Cobaina, legendarnego frontmana Nirvany z jego żoną Curtney Love.
Peter Gabriel
ze swoją mamą. Mamy dbają o swoich synów nawet, kiedy ci są już dojrzałymi facetami.

>>> Piosenki na Dzień Matki: Od Queen do Ozzy'ego Osbourne'a <<<Adam Levine z zespołu Maroon 5 ze swoją mamą. Nie każdy ma taką matkę, która będzie z tobą oglądać mecze NBA i świetnie się bawić.

Zdjęcia: Bulls

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz