Dana Pakońska

05.07.2015 (13:55)

Dzień Łapania za Biust: kiedy? Jak? Po co? Sprawdźcie i posłuchajcie piosenek o cyckach ;-) [VIDEO]Biusty! Piersi! Cycki! nietypowe święta trzeba obchodzić najlepiej przy dobrej, rockowej muzyce! Sprawdźcie szczegóły Dnia Łapania za Biust na EskaROCK.pl!

Przyznajmy szczerze - Dzień Łapania za Biust jest bardzo nietypowym świętem, a do tego jednym z najbardziej kontrowersyjnych. Jak bowiem obronić fakt, że 5 lipca 2015 możemy (niemal) bezkarnie złapać za pierś koleżankę, albo panią z osiedlowego warzywniaka?

Z jednej strony Dzień Łapania za Biust może działać w pewien sposób "terapeutycznie" - sam dotyk przecież dobrze wpływa na skołatane nerwy. Nawet jeśli upatrujemy w tym święcie tylko potrzebę uwolnienia "samczych" instynktów, to pamiętajmy, że bez kobiet taki dzień zupełnie nie miałby sensu ;-)

Patrząc natomiast ze zdrowotnego punktu widzenia, nietypowe święto staje się przecież kolejną okazją, by przypomnieć paniom, jak ważna jest profilaktyka - regularne badanie piersi i to nie tylko w gabinecie lekarskim,, ale również w domowym zaciszu.

>>> Dzień Przytulania: 5 muzyków, którymi chcielibyśmy się zaopiekować <<<

Dla świata rocka sam temat kobiecego biustu okazuje się być niewyczerpanym, muzycznym tematem. Specjalnie z okazji Dnia Łapania za Pierś odkopaliśmy kilka klasyków (AC/DC, Iggy'ego Poppa, Stonesów i innych), które są niczym innym niż piosenkami o cyckach!

Iggy and the Stooges - DDsAC/DC - Whole Lotta RosieThe Rolling Stones - Little T&AJoe Walsh - ILBTThe Who - Squize Box>>> Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? <<<

Najlepszą ambasadorką takiego dnia z pewnością mogłaby być Scarlett Johansson. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie, by dowiedzieć się dlaczego :-) Klikajcie w player i odpalajcie film Vicky Cristina Barcelona.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz