Dana Pakońska

05.07.2015 (13:55)

Dzień Łapania za Biust: kiedy? Jak? Po co? Sprawdźcie i posłuchajcie piosenek o cyckach ;-) [VIDEO]Biusty! Piersi! Cycki! nietypowe święta trzeba obchodzić najlepiej przy dobrej, rockowej muzyce! Sprawdźcie szczegóły Dnia Łapania za Biust na EskaROCK.pl!

Przyznajmy szczerze - Dzień Łapania za Biust jest bardzo nietypowym świętem, a do tego jednym z najbardziej kontrowersyjnych. Jak bowiem obronić fakt, że 5 lipca 2015 możemy (niemal) bezkarnie złapać za pierś koleżankę, albo panią z osiedlowego warzywniaka?

Z jednej strony Dzień Łapania za Biust może działać w pewien sposób "terapeutycznie" - sam dotyk przecież dobrze wpływa na skołatane nerwy. Nawet jeśli upatrujemy w tym święcie tylko potrzebę uwolnienia "samczych" instynktów, to pamiętajmy, że bez kobiet taki dzień zupełnie nie miałby sensu ;-)

Patrząc natomiast ze zdrowotnego punktu widzenia, nietypowe święto staje się przecież kolejną okazją, by przypomnieć paniom, jak ważna jest profilaktyka - regularne badanie piersi i to nie tylko w gabinecie lekarskim,, ale również w domowym zaciszu.

>>> Dzień Przytulania: 5 muzyków, którymi chcielibyśmy się zaopiekować <<<

Dla świata rocka sam temat kobiecego biustu okazuje się być niewyczerpanym, muzycznym tematem. Specjalnie z okazji Dnia Łapania za Pierś odkopaliśmy kilka klasyków (AC/DC, Iggy'ego Poppa, Stonesów i innych), które są niczym innym niż piosenkami o cyckach!

Iggy and the Stooges - DDsAC/DC - Whole Lotta RosieThe Rolling Stones - Little T&AJoe Walsh - ILBTThe Who - Squize Box>>> Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? <<<

Najlepszą ambasadorką takiego dnia z pewnością mogłaby być Scarlett Johansson. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie, by dowiedzieć się dlaczego :-) Klikajcie w player i odpalajcie film Vicky Cristina Barcelona.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz