Dana Pakońska

12.03.2015 (11:53)

Dzień drzemki w pracy: playlista z rockowymi kołysankami [VIDEO]12 marca 2015 obchodzimy Dzień Drzemki w Pracy! Zapraszamy Was do wspólnego drzemania w dzień przy kawałkach The Cure, Nickelback, A Perfect Circle i innych.

Światowy dzień drzemki w pracy to prawdopodobnie jedyna okazja, by bez skrępowania przyciąć komara w biurze czy fabryce. Drzemka w pracy może podnieść naszą wydajność w ciągu dnia, wyostrza bowiem zmysły stępione przez pierwsze godziny intensywnego wysiłku intelektualnego i poprawia koncentrację. Drzemki w ciągu dnia popularne są przede wszystkim na Zachodzie. Sjesta we wczesnych godzinach popołudniowych w Hiszpanii czy nap time w USA są dużo zdrowsze niż kubek mocnej kawy. Dziś odpoczywamy. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was kilka rockowych kołysanek.

>>> A już jutro Piątek 13 i trzynaście piosenek, które przyniosą szczęście w pechowy dzień! [VIDEO 18+] <<<

The Cure - LullabyA Perfect Circle - LullabyNickelback - LullabyELO - Lonesome LullabyPerfect Symfonicznie - Kołysanka dla nieznajomej>>> Zaćmienie Słońca 20.03.2015: jak oglądać zaćmienie w Polsce? Z muzyką w tle! Hity, przy których możesz obserwować częściowe zaćmienie słońca 2015! <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz