Dana Pakońska

22.09.2015 (07:55)

Dzień bez Samochodu i rockowe numery, które pomogą przeżyć bez autaCzujecie się bez samochodu jak bez ręki? Posłuchajcie numerów, które umilą Wam Dzień bez Auta 2015 i dobrze nastroją do chodzenia lub jazdy komunikacją miejską!

Dzień bez Auta: jak żyć? Sprawdźcie, jakie kawałki powinniście mieć z sobą, by 22 września 2015 bezboleśnie spędzić z dala od swojego samochodu. Jeśli jesteście ciekawi, co będziecie z tego mieli, że przez jeden dzień będziecie oglądać Warszawę nie zza kółka, a w komunikacji miejskiej, pisaliśmy o tym w osobnym artykule. W repertuarze do przechadzek, jazdy rowerem lub "zacieśniania relacji" w autobusie i tramwaju, przygotowaliśmy dla Was dziewięć kawałków, które umilą Dzień bez Samochodu 2015. Przekonajcie się, które kawałki Foo Fighters, Iron Maiden, Queen czy Rammsteina pozytywnie nastroją Was, byście mogli stawić czoła dniu jak niezmotoryzowani fani rocka! Jakie kawałki dorzucilibyście do naszej listy?

Foo Fighters - Walk


Rammstein - Links 2 3 4


Red Hot Chili Peppers - Can't Stop


Linkin Park - Crawling


Iron Maiden - Run To The Hills


Queen - Bicycle Race


Depeche Mode - Walking In My Shoes


Lenny Kravitz - Fly Away


Brandon Boyd (Incubus) - A Night Without Cars


Legia - Midtjylland - gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online 17.09? Transmisja i streamy online
Pierwszy dzień jesieni 2015 - kiedy jest? Check It Out

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz