Dana Pakońska

22.09.2015 (07:55)

Dzień bez Samochodu i rockowe numery, które pomogą przeżyć bez autaCzujecie się bez samochodu jak bez ręki? Posłuchajcie numerów, które umilą Wam Dzień bez Auta 2015 i dobrze nastroją do chodzenia lub jazdy komunikacją miejską!

Dzień bez Auta: jak żyć? Sprawdźcie, jakie kawałki powinniście mieć z sobą, by 22 września 2015 bezboleśnie spędzić z dala od swojego samochodu. Jeśli jesteście ciekawi, co będziecie z tego mieli, że przez jeden dzień będziecie oglądać Warszawę nie zza kółka, a w komunikacji miejskiej, pisaliśmy o tym w osobnym artykule. W repertuarze do przechadzek, jazdy rowerem lub "zacieśniania relacji" w autobusie i tramwaju, przygotowaliśmy dla Was dziewięć kawałków, które umilą Dzień bez Samochodu 2015. Przekonajcie się, które kawałki Foo Fighters, Iron Maiden, Queen czy Rammsteina pozytywnie nastroją Was, byście mogli stawić czoła dniu jak niezmotoryzowani fani rocka! Jakie kawałki dorzucilibyście do naszej listy?

Foo Fighters - Walk


Rammstein - Links 2 3 4


Red Hot Chili Peppers - Can't Stop


Linkin Park - Crawling


Iron Maiden - Run To The Hills


Queen - Bicycle Race


Depeche Mode - Walking In My Shoes


Lenny Kravitz - Fly Away


Brandon Boyd (Incubus) - A Night Without Cars


Legia - Midtjylland - gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online 17.09? Transmisja i streamy online
Pierwszy dzień jesieni 2015 - kiedy jest? Check It Out

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz