Dominik Pajewski

25.03.2020 (12:54)

Dziecięcy chór wykonał ,,Crazy Train'' Ozzy'ego Osbourne'a. Nagranie docenił sam artystaOzzy Osbourne jest jednym z tych artystów, którego piosenki przerabiane są bardzo często. Tym razem do seici trafił wyjątkowy cover ,,Crazy Train'', który wykonał dziecięcy chór. Cover udostępnił sam Ozzy.

Ozzy Osbourne jest w gronie tych artystów, którzy coverowani są dosyć często i to na różne sposoby. Piosenki Ozza pojawiały się w wersjach popowych, elektronicznych, a nawet jazzowych. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrał dziecięcy chór. Wykonanie zachwyciło samego Ozzy'ego, który wrzucił je na swojego facebooka.

SHAVO ODADJIAN (SOAD), ZDRADZIŁ CZEGO ZAZDROŚCI METALLICE


Dziecięcy chór wykonał ,,Crazy Train'' Ozzy'ego Osbourne'a. Nagranie docenił sam artysta

Nagranie jest o tyle ciekawe, że kreatywne dzieciaki naśladują również dźwięki instrumentów, które pojawiły się w piosence. Cover spodobał się także fanom Ozzy'ego, którzy chwalą w komentarzach kreatywność dzieciaków. Zobaczcie sami, jak wypadł ,,Crazy Train'' w wersji dziecięcej:PONIEDZIAŁKI Z METALLIKĄ NA ŻYWO. ZESPÓŁ ZA POMOCĄ TRANSMISJI ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz