30.10.2013 (06:00)

Dry The River supportem Biffy Clyro w Polsce! [KONCERT, WARSZAWA, BILETY, 2013]Brytyjska grupa Dry The River - będzie suportem Biffy Clyro w Polsce. Przypomnijmy, że szkockie trio wystąpi w klubie Stodoła w Warszawie już 13 listopada.

Grupa Dry The River gościła już w Polsce między innymi jesienią 2012 roku, kiedy zagrała koncerty w Warszawie i Poznaniu (jako gość specjalny zespołu Hey). Tej jesieni Dry The River wystąpią w roli oficjalnego supportu szkockiego zespołu Biffy Clyro.

W 2012 roku muzycy wydali, świetnie przyjęty przez publiczność i krytykę, debiutancki album "Shallow Bed”. W ramach jego intensywnej promocji Dry The River zagrali trasy koncertowe zarówno w Europie jak i w Ameryce, występując na największych festiwalach (m.in. Glastonbury, Latitude, Reading, Lollapalooza, Roskilde) i scenach klubowych. Sukces albumu spowodował, że muzycy zdecydowali się wydać go również w wersji akustycznej, która ukazała się na rynku pod koniec 2012 roku. Na początku 2013 roku zespół poleciał na Islandię, by nagrać drugą płytę. Materiał ma zostać wydany wkrótce.

Przypominamy, że koncert Biffy Clyro i Dry The River odbędzie się 13 listopada w warszawskiej Stodole. Bilety wciąż dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz