30.10.2013 (06:00)

Dry The River supportem Biffy Clyro w Polsce! [KONCERT, WARSZAWA, BILETY, 2013]Brytyjska grupa Dry The River - będzie suportem Biffy Clyro w Polsce. Przypomnijmy, że szkockie trio wystąpi w klubie Stodoła w Warszawie już 13 listopada.

Grupa Dry The River gościła już w Polsce między innymi jesienią 2012 roku, kiedy zagrała koncerty w Warszawie i Poznaniu (jako gość specjalny zespołu Hey). Tej jesieni Dry The River wystąpią w roli oficjalnego supportu szkockiego zespołu Biffy Clyro.

W 2012 roku muzycy wydali, świetnie przyjęty przez publiczność i krytykę, debiutancki album "Shallow Bed”. W ramach jego intensywnej promocji Dry The River zagrali trasy koncertowe zarówno w Europie jak i w Ameryce, występując na największych festiwalach (m.in. Glastonbury, Latitude, Reading, Lollapalooza, Roskilde) i scenach klubowych. Sukces albumu spowodował, że muzycy zdecydowali się wydać go również w wersji akustycznej, która ukazała się na rynku pod koniec 2012 roku. Na początku 2013 roku zespół poleciał na Islandię, by nagrać drugą płytę. Materiał ma zostać wydany wkrótce.

Przypominamy, że koncert Biffy Clyro i Dry The River odbędzie się 13 listopada w warszawskiej Stodole. Bilety wciąż dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-28
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-28
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

  2020-10-28
  Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-27
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz