Dominik Pajewski

13.08.2019 (11:39)

Drake wyśmiewa The Beatles? Raper zrobił sobie wymowny tatuażTo, że Drake przebija w różnych kategoriach The Beatles wiadomo od jakiegoś czasu. To oczywiście tylko cyferki, jednak dla rapera to ogromne osiągnięcie, które upamiętnił tatuażem. Co ciekawe, obrazek na skórze artysty jest dosyć wymowny i wzbudził wiele kontrowersji.

Rynek muzyczny się zmienia i niestety, wielu fanów rocka musi pogodzić się z tym, że ich idole zostają zdetronizowani przez raperów. Tak jest w wypadku The Beatles, którzy zostali prześcignięci w wynikach przez Drake'a. Raper postanowił uczcić to dosyć wymownym tatuażem, który zdenerwował fanów kultowej grupy.

TO BYŁ JEDEN Z NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCYCH MOMENTÓW NA POL'AND'ROCK FESTIVAL 2019. AGNIESZKA CHYLIŃSKA BYŁA W SZOKU [WIDEO]


Drake prześcignął The Beatles i uczcił to tatuażem, który zdenerwował fanów zespołu

Przypomnijmy, że Drake wprowadził siedem swoich piosenek do czołowej dziesiątki jednego notowania Billboard Hot 100, potem pobił liczbę utworów w TOP10 w ciągu jednego roku. To tylko kilka osiągnięć rapera, który postanowił upamiętnić swój wyczyn tatuażem, gdzie wizerunek zespołu z płyty 'Abbey Road' jest tylko pretekstem do umieszczenia tam, wyprzedającego ich Drake'a. Oczywiście, obrazek na ciele artysty, wywołał oburzenie wśród fanów zespołu.
 

ODKRYTO, ŻE OZZY OSBOURNE ŻYJE TYLKO DZIĘKI MUTACJI W JEGO DNA
 

 
Warto przypomnieć, że w tym roku przypada 50 rocznica wydania albumu 'Abbey Road', a na specjalnej edycji krążka, pojawią się niepublikowane dotąd materiały.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz