Dominik Pajewski

03.08.2020 (13:20)

Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczneJeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.

Jeżeli często zamawiacie coś, z popularnego serwisu aukcyjnego, który znajduje się w Chinach, to pewnie nie zdziwi was przesyłka w skrzynce. Gorzej, jeśli zamiast zamawianej rzeczy, w przesyłce znajdziecie torebeczkę z nasionami. O co chodzi i dlaczego lepiej pozbyć się tajemniczej przesyłki?

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE


Tajemnicze przesyłki z Chin trafiają do Polski. O co chodzi z nasionami?

Dziwne przesyłki z tajemniczymi nasionami zauważono w 27 stanach USA oraz ostatnio w Polsce! Małe woreczki strunowe, zawierające tajemnicze nasiona, trafiają do Polski! O co chodzi? Przede wszystkim, jak ostrzega Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, taego typu nasiona należy spalić i w żadnym wypadku ich nie sadzić. Skąd jednak tajemnicze przesyłki?

Chińskie sklepy, w których robiliśmy zakupy, posiadają nasz adres i wysyłają różne rzeczy, mogą to być nasiona słonecznika, tylko po to, by podbić ilość wysyłanych zamówień i ranking sklepu. Lepiej nie ruszać nasion, zutylizować je i nie eksperymentować z nimi w żaden sposób.

OZZY OSBOURNE: BYŁEM PRZEKONANY, ŻE UMRĘ. ARTYSTA SZCZERZE POWIEDZIAŁ O SWOICH OBAWACH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz