Dominik Pajewski

23.07.2020 (10:55)

Dom z papieru - 5 sezon. Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej odsłony serialu!Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu przekazano konkretne informacje.

Dom z papieru obecnie zakończył się na 4.sezonie, jednak twórcy zostawili odpowiednią furtkę, dzięki której będzie można wrócić do historii. Fani zastanawiają się jednak, kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? Pierwsze szczegóły zdradził sam Profesor, a konkretniej aktor wcielający się w postać.

Dom z papieru - 5 sezon. Ruszyły zdjęcia!

O starcie prac poinformował sam Profesor, czyli wcielający się w niego Álvaro Morte. Aktor wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widzimy, że prace nad serialem trwają, a on wraca jako Profesor. 
 
Jak przekonują twórcy, 5 sezon serialu najwcześniej pojawi się pod koniec 2021 roku lub na początku 2022 roku. Powodem opóźnienia premiery, jest pandemia koronawirusa.
 

AC/DC ŚWIĘTUJE 40-LECIE ''BACK IN BLACK'' I PUBLIKUJE KLIP DO ''YOU SHOOK ME ALL NIGHT LONG''

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz