Dominik Pajewski

27.01.2020 (12:37)

#DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?

W sieci co jakiś czas pojawiają się nowego wyzwania, które czasami mają za zadanie zwrócić uwagę na ważny problem, zjednoczyć się w danej sprawie lub przekazać dalej informacje o fajnej zabawie. W ostatnim czasie w sieci króluje #DollyPartonChallenge, o co chodzi?

MUZYCY SOAD, RATM I A7X POŁĄCZYLI SIŁY, BY NAGRAĆ COVER RADIOHEAD


#DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

Jak sama nazwa wskazuje, challenge zapoczątkowała gwiazda muzyki country Dolly Parton. Chodzi o umieszczenie w czterech polach zdjęć, które pasują do popularnych serwisów społecznościowych. Chodzi o: Linkedina, Facebooka, Instagrama i Tindera.

W wyzwaniu chodzi też o ukazanie różnych ról społecznych w jakie często się wcielamy i pokazanie tego, jak jesteśmy elastyczni we współczesnym świecie social mediów. To też pewnego rodzaju ukazanie tego, jak w mediach społecznościowych się przedstawiamy i identyfikujemy. Jak napisała Dolly Parton we wpisie, który zapoczątkował akcję:

Znajdź w sobie kobietę, która potrafi to wszystkoA to jedne z najzabawniejszych odpowiedz na #DollyPartonChallenge:WIEDŹMIN - JASKIER I YENNEFER PRÓBUJĄ 'POLSKICH ELIKSIRÓW'. POLUBILI WÓDKĘ Z PIEPRZEM I SOK Z OGÓRKÓW?

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz