Dominik Pajewski

26.05.2020 (12:53)

Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American MythO Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.

Postać Charlesa Mansona stała się symbolem zbrodni w USA i często bywa inspiracją dla różnych filmów i piosenek. Nawet Quentin Tarantino zainspirował się słynna zbrodnią dokonaną przez sektę Mansona, co możemy zobaczyć w filmie ''Dawno temu w Hollywood'' .Teraz zapowiedziano nowy film dokumentalny, który ma poruszyć tematykę zbrodniarza i jego sekty. 

MILCZENIE OWIEC - SERIAL. KIEDY ZOBACZYMY SERIALOWĄ WERSJĘ KLASYKA?


Nowy film dokumentalny o Charlesie Mansonie. W produkcji zobaczymy niepublikowane nagrania i zdjęcia

W filmie, który wyprodukuje stacja EPIX, ukazane zostaną materiały archiwalne, które nigdy wcześniej nie były dostępne. Oczywiście, wszystko ma skupić się na tragicznych wydarzeniach z domu Romana Polańskiego, jednak w filmie pokazy zostanie szerszy obraz sekty Mansona oraz jego wpływu na osoby, które były blisko niego. Serial Helter Skelter: An American Myth, ma składać się z sześciu odcinków, a w sieci dostępny jest już pierwszy zwiastun produkcji. Z kolei serial zadebiutuje na platformie streamingowej EPIX 14 czerwca 2020:
 FACET UMYŁ DREDY PO 10 LATACH! WIDOK PODCZAS CZYSZCZENIA BYŁ OKROPNY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz