Dominik Pajewski

26.02.2020 (11:35)

Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczyNowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.

Nowa płyta System Of A Down jest już bardziej legendą i obiektem żartów niż prawdopodobną rzeczywistością. Zespół od lat odkłada nowy krążek, angażując się w poboczne projekty, jednocześnie grając trasy koncertowe jako SOAD. Jaka jest szansa na nowe wydawnictwo SOAD? John Dolmayan postanowił ujawnić, co stoi na przeszkodzie.

OZZY UJAWNIŁ, KTÓRZY MUZYCY TROSZCZĄ SIĘ O NIEGO PODCZAS CHOROBY


Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

W wywiadzie dla 'Trunk Nation' John Dolmayan ujawnił swoją teorię, mówiąc:

Im większy jest zespół, tym więcej ludzi będzie ci mówić, jak ważny jesteś w zespole i że twoja rola jest w nim najważniejsza. Niektórzy wierzą w to nieco bardziej niż pozostali, popadają w samo zachwyt i muszą odcisnąć swoje piętno poza zespołem. Inni tak nie mają.

W Systemie mamy czterech członków – nie są lepsi ani gorsi. Są po prostu różni.

Jak łatwo wywnioskować z tych słów, chodzić może o Serj'a Tankiana lub Darona Malakiana, którzy zawsze byli najbardziej aktywni poza SOAD.

System Of A Down
pojawią się w Polsce 30 czerwca 2020 w krakowskiej TAURON Arenie.

METALLICA ODWOŁAŁA ZAPLANOWANE KONCERTY. OŚWIADCZENIE JAMESA HETFIELDA TRAFIŁO DO SIECI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz