Dominik Pajewski

07.05.2018 (14:37)

Dlaczego Rage Against The Machine nie gra koncertów? Brad Wilk odpowiadaRage Against The Machine nie da się nikim zastąpić i z pewnością wiedzą to członkowie grupy, którzy powołali do życia formację Prophets of Rage. Perkusista zespołu, Brad Wilk postanowił odpowiedzieć na nurtujące pytania fanów o RATM.

Rage Against The Machine to zespół, który stał się kultowy już w pierwszych latach swojej działalności. Grupa była jednym z głosów pokolenia lat 90-tych, a ich koncerty zapadały na długo w pamięć. Niestety, w pewnym momencie zespół przestał funkcjonować, a jego status na wiele lat był nieznany.

Guns N' Roses - wersja deluxe 'Appetite for destruction' za 650 zł. Czy warto kupić?


  
Oczywiście pojawiały się poszczególne koncerty, plany wielkiej trasy, a nawet słowa o nowej płycie. Niestety, panowie najwidoczniej nie mogli się dogadać i RATM przestało grać, a na jego miejscu pojawiło się Prophets of Rage

'Kostka przeznaczenia' powróci! Tenacious D zapowiedzieli kontynuację


Mimo sukcesów PoR, fani ciągle dopytują o przyszłość Rage Against The Machine, na co w końcu zareagował perkusista, Brad Wilk. W wywiadzie dla Let There Be Talk muzyk powiedział:
 
Nic by mnie mocniej nie uszczęśliwiło niż napieprzanie teraz z Rage Against The Machine. Mam na myśli to, żebyśmy się dogadali i patrzyli w tym samym kierunku. Czy dojdzie do reaktywacji, czy też nie? Nie wiem... Między naszą 4 są dobre stosunki, rozmawiamy i przy okazji spędzamy razem czas. Myślę, że przede wszystkim chcemy być przyjaciółmi. (...) A dlaczego nie gramy? Zawsze chodziło o coś innego, raz o któregoś z nas, czasem o coś innego, ale zawsze coś stało na przeszkodzie.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Off Festival 2020 - zespoły, data, bilety

  2019-11-18
  Off Fesival 2020: zespoły, data, bilety, ogłoszenia. Wszystko o Off Festivalu na EskaROCK.pl w jednym miejscu. Sprawdźcie kto zagra w 2020 roku podczas imprezy.
 • Jelonek i Piotr Fronczewski w 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]

  2019-11-18
  Wspólny numer Jelonka i Piotra Fronczewskiego to dość duże zaskoczenie. Nietypowa współpraca artystów zaowocowała świetnym numerem, który był tylko punktem wyjścia do 'Szybkiej Serri, Szybkich Pytań'
 • Scylla nowy singel Burn All The Temples + premiera albumu Apex+Beneath

  2019-11-18
  W warstwie muzycznej wydawnictwo ”Apex + Beneath” (premiera odbyła się 15 listopada) jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation".
 • YOUTH NOVELS prezentuje nowy singel "Bad Feelings"

  2019-11-18
  Stacjonujący w Poznaniu duet Youth Novels opublikował nowy singel zatytułowany „Bad Feelings”. Utwór został wyprodukowany przez Szatta znanego z grupy Kroki.
 • IDZIE NOWE…W WIOSCE U ASTERIKSA POJAWIŁA SIĘ ONA!

  2019-11-18
  W Polsce ukazał się 38. tom przygód Asteriksa i Obeliksa pt. Córka Wercyngetoryksa i na dobre zagościł już w domach czytelników. Długo oczekiwany album to również ukoronowanie tegorocznego jubileuszu Asteriksa – 60 lat od stworzenia postaci przez Goscinny’ego i Uderzo!
 • The Mandalorian jest najczęściej piraconym serialem w sieci

  2019-11-18
  Serial 'The Mandalorian', stał się absolutnym hitem, który spotkał się z ciepłym przyjęciem przez fanów i krytykę. Okazuje się też, że serial jest też najchętniej piraconym serialem w sieci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz