Dominik Pajewski

07.05.2018 (14:37)

Dlaczego Rage Against The Machine nie gra koncertów? Brad Wilk odpowiadaRage Against The Machine nie da się nikim zastąpić i z pewnością wiedzą to członkowie grupy, którzy powołali do życia formację Prophets of Rage. Perkusista zespołu, Brad Wilk postanowił odpowiedzieć na nurtujące pytania fanów o RATM.

Rage Against The Machine to zespół, który stał się kultowy już w pierwszych latach swojej działalności. Grupa była jednym z głosów pokolenia lat 90-tych, a ich koncerty zapadały na długo w pamięć. Niestety, w pewnym momencie zespół przestał funkcjonować, a jego status na wiele lat był nieznany.

Guns N' Roses - wersja deluxe 'Appetite for destruction' za 650 zł. Czy warto kupić?


  
Oczywiście pojawiały się poszczególne koncerty, plany wielkiej trasy, a nawet słowa o nowej płycie. Niestety, panowie najwidoczniej nie mogli się dogadać i RATM przestało grać, a na jego miejscu pojawiło się Prophets of Rage

'Kostka przeznaczenia' powróci! Tenacious D zapowiedzieli kontynuację


Mimo sukcesów PoR, fani ciągle dopytują o przyszłość Rage Against The Machine, na co w końcu zareagował perkusista, Brad Wilk. W wywiadzie dla Let There Be Talk muzyk powiedział:
 
Nic by mnie mocniej nie uszczęśliwiło niż napieprzanie teraz z Rage Against The Machine. Mam na myśli to, żebyśmy się dogadali i patrzyli w tym samym kierunku. Czy dojdzie do reaktywacji, czy też nie? Nie wiem... Między naszą 4 są dobre stosunki, rozmawiamy i przy okazji spędzamy razem czas. Myślę, że przede wszystkim chcemy być przyjaciółmi. (...) A dlaczego nie gramy? Zawsze chodziło o coś innego, raz o któregoś z nas, czasem o coś innego, ale zawsze coś stało na przeszkodzie.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz