Dana Pakońska

24.08.2015 (16:30)

Disturbed na scenie pierwszy raz od czterech lat. Zobacz wykonanie Down With The SicknessDown With The Sickness w koncertowej odsłonie pierwszy raz od czterech lat! Posłuchajcie, w jakiej formie są Disturbed, inicjujący trasę z krążkiem Immortalized.

Disturbed zagrali pierwszy koncert po długiej przerwie. Występ zespołu odbył się 21 sierpnia 2015 w House Of Blues w Chicago i rozpoczął trasę koncertową, promującą album Immortalized. Przypomnijmy, że poprzednie show grupa dała w sierpniu 2011 roku. W ostatni piątek natomiast formacja z Davidem Draimanem na czele zaprezentowała zarówno stare przeboje, jak i nowe kawałki. Fani Disturbed mogli pierwszy raz na scenie usłyszeć takie numery jak The Vengeful One, The Light, Immortalized oraz What Are You Waiting For. Nie zabrakło też utworu Down With The Sickness, który zamknął setlistę tego wieczoru. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Disturbed - Down With The SicknessDuke Kahanamoku - 6 mega ciekawostek o ojcu surfingu, bohaterze Google Doodle 24.08.2015
Linkin Park w Polsce 2015: SETLISTA, akcje fanów, jak dojechać na koncert w Rybniku?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz