Daniel Wardziński

19.05.2016 (13:05)

Deriglasoff Band w Warszawie - data i miejsce koncertu. Ceny biletów. Sprawdź szczegółyDeriglasoff Band w Warszawie - szczegóły koncertu, data i miejsce oraz ceny biletów na EskaROCK.pl. Przygotujcie się z nami na warszawski występ zespołu!

Deriglasoff Band niebawem zaprezentuje się przed warszawską publicznością. Sprawdźcie datę i miejsce warszawskiego koncertu legendy polskiego rocka - Olafa Deriglasoffa razem z jego muzycznym projektem. Znamy datę i miejsce koncertu, poznaliśmy również szczegóły dotyczące biletów, które można zamawiać już teraz. Kiedy koncert? W jakim klubie zagra Deriglasoff Band? Sprawdźcie.

Sportowy terminarz 2016 - kalendarz najważniejszych sportowych wydarzeń

Olaf Deriglasoff to absolutna legenda polskiego rocka, przez lata związany z takimi zespołami jak Apteka, Pudelsi, Kazik Na Żywo czy Homo Twist. Przed koncertem publiczność rozgrzewać będzie grupa Oil Stains - dwuosobowy skład ze śpiewającym perkusistą, który w tym roku zaprezentuje się również na Przystanku Woodstock.

Koncert Deriglasoff Band odbędzie się w klubie Miejsce Chwila 3 czerwca 2016 roku. Bilety można kupić w przedsprzedaży za 30 złotych i za 35 złotych w dniu koncertu. Za 25 złotych dostępna jest ograniczona pula wejściówek. 
 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz