Daniel Wardziński

11.02.2017 (21:28)

Depeche Mode - pierwszy klip z nowej płyty! Zobacz Where's The Revolution [VIDEO]Depeche Mode prezentują pierwszy teledysk promujący album Spirit, zrealizowany do numeru Where's The Revolution. Pomysłowe i doskonale zrealizowane VIDEO możecie obejrzeć na EskaROCK.pl.
 

Depeche Mode - Where's The Revolution - mamy pierwszy oficjalny teledysk promujący nowy album Spirit. Video zrealizowane z typową dla zespołu pomysłowością i stylem dodaje jeszcze znakomitemu numerowi, który wcześniej słyszeliśmy w wersji audio, potencjału hitowego. Sprawdźcie jak Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher postanowili zobrazować wizualnie pierwszy singiel ze swojego nowego albumu.

Depeche Mode - teledysk do Where's The Revolution

Autorem teledysku jest wieloletni współpracownik zespołu, odpowiedzialny za wiele poprzednich video zespołu - Anthony Corbijn.  Premiera płyty Spirit zapowiedziana została na 17 marca 2017 roku. My już mieliśmy okazję posłuchać albumu przedpremierowo. Sprawdźcie: Słuchaliśmy nowej płyty Depeche Mode! Jak brzmi Spirit.

Nowe video Depeche Mode - zobacz Where's The Revolution

Depeche Mode - Where's The Revolution (VIDEO)Depeche Mode w Polsce 2017 - data, bilety, informacje

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz