Dominik Pajewski

29.07.2020 (13:26)

Deep Purple zapowiadają ostatni album w swojej karierze. Czy to faktycznie będzie ostatnia płyta?Deep Purple żegnali się kilkukrotnie ze sceną i jak widać, cały czas nie mogą się rozstać z publiką. Okazuje się jednak, że grupa może po raz ostatni nagrać album.

Deep Purple kilka razy żegnali się ze sceną i kilkukrotnie mówili, że to już z pewnością ich ostatnia płyta. Jak wiemy, grupa nie umie rozstać się z publicznością i co jakiś czas rusza w ogromne trasy, które planowane są na cały świat. Okazuje się jednak, że zespół planuje zejść ze sceny, a ich kolejny album, prawdopodobnie będzie ostatni.

MIKE TYSON POWRACA NA RING! Z KIM BĘDZIE WALCZYŁ LEGENDARNY BOKSER?


Deep Purple - album ''Whoosh'' może być ostatnim

W rozmowie dla ''Teraz Rocka'' basista Roger Glover nie wykluczył, że szykowany album zespołu, może być ostatnim w karierze. Jak powiedział artysta:

Podczas nagrań rozmawialiśmy o tym, że „Whoosh!” może być naszym ostatnim dokonaniem. Ja na pewno nie chciałbym, aby tak było. Zwłaszcza że odkąd osiem lat temu naszym producentem został Bob Ezrin, praca w studiu stała się znowu czymś niezwykle przyjemnym i owocnym. I moim zdaniem głupotą byłoby to przerywać. Ale nie ja o tym zadecyduję. Tak czy inaczej „Whoosh!” może okazać się ostatnim albumem Deep Purple.

Album ''Whoosh!'' trafi do sprzedaży 7 sierpnia 2020.

600 ZŁ ZA KILOGRAM MIODU. GDZIE GO ZDOBYĆ I DLACZEGO JEST TAKI CENNY?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz