Dominik Pajewski

22.10.2019 (14:56)

Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcieDeadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.

Deadpool otworzył drogi dla filmów superbohaterskich z kategorią R, które bez zbędnego owijania w bawełnę, pokazują brutalne sceny. Deadpool podbił serca widzów swoim mocnym humorem i abstrakcją, co tylko spotęgowało chęć na kolejne części. Druga odsłona cieszyła się równie ciepłym przyjęciem fanów, jednak krytycy oceniali ją jako wtórną. Nie przeszkodziło to jednak, w zaplanowaniu trzeciej części, która stanęła pod znakiem zapytania, po tym jak Disney przejął studio Foxa. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca.

NIE TYLKO MARTIN SCORSESE KRYTYKUJE MARVELA. KOLEJNY SŁYNNY REŻYSER NIE LUBI FILMÓW SUPERBOHATERSKICHDeadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

Reynolds wrzucił oczywiście zdjęcie, które zawiera podpis w stylu Deadpoola:
 
Po przesłuchaniu do roli “Anthony'ego Starka”. Nie udało mi się zbliżyć nawet na kilometr, ale miły pan z paralizatorem sprowadził mnie do parteru.


Zdjęcie wymownie pokazuje, że Reynolds był na rozmowach w Marvel Studios i chyba wszystko poszło dobrze. Pozostaje tylko czekać na nowego Deadpoola.
 

ROB ZOMBIE I CRADLE OF FILTH ZAREAGOWALI NA BILLIE EILISH W ICH KOSZULKACH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz