Dominik Pajewski

08.10.2019 (08:18)

Dawid Podsiadło jako nastolatek. Tak wokalista wykonał hit Oasis [WIDEO]Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Nie zawsze tak było i Dawid także zaczynał jak wszyscy, w sieci można znaleźć cover Oasis w wykonaniu wokalisty.

Dawid Podsiadło, to dzisiaj artysta, który bez problemu wyprzedaje kilka razy z rzędu Torwar, a nawet PGE Narodowy, do spółki z Taco Hemingwayem. Oczywiście, każdy kiedyś zaczynał i tak samo jak u Dawida, początki kariery były różne.
 

SLIPKNOT - UNSAINTED: COVER NA SKRZYPACACH PODBIJA INTERNET


16-letni Dawid Podsiadło w wykonaniu Oasis. Tak zaczynał młody wokalista [WIDEO]

Zanim Dawid pojawił się w popularnym talent show i zanim zaczął wyprzedawać największe obiekty w Polsce, próbował swoich sił na różnych przeglądach. W 2009 roku, młody artysta wziął udział w przeglądzie, który odbywał się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej. 16-letni wówczas Dawid Podsiadło zaśpiewał 'Let's Sing a Song'. Nagranie jest oczywiście w sieci, dzięki czemu, możemy porównać umiejętności artysty. Posłuchajcie sami:
 

MICK JAGGER MYŚLAŁ O EMERYTURZE. CO DALEJ Z THE ROLLING STONES?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett twierdzi, że ma masę materiału na nowy album Metalliki

  2019-10-14
  Metallica w ostatnich latach, ma dość duży problem z regularnym wydawaniem płyt. Oczywiście, grupa ma już taki status, że mogłaby nic nie wydawać, jednak wielu fanów, chciałoby usłyszeć nowy krążek. Okazuje się, że Kirk Hammett ma trochę materiału, który może wykorzystać na nowy album.
 • Abbey Road nie miał być ostatnim albumem The Beatles. Szczegóły zdradził Ringo Starr

  2019-10-14
  50 lat temu, 8 sierpnia, najsłynniejszy zespół świata wyszedł z EMI Recording Studios w Londynie, by udać się na najbardziej ikoniczny spacer wszech czasów. Iain Macmillan sfotografował The Beatles, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych. Kultowe zdjęcie trafiło na okładkę albumu 'Abbey Road', który w tym roku doczekał się jubileuszowej reedycji. Ringo Starr zdradził, że nie miał to być ostatni album zespołu.
 • 10 ciekawostek na temat nowego 'Jokera'. Kilka rzeczy Was mocno zaskoczy

  2019-10-14
  Film o Jokerze był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2019 roku. Fani DC pokładali w filmie ogromne nadzieje i zostały one raczej spełnione. W sieci pojawia się również, coraz więcej ciekawostek na temat produkcji, my postanowiliśmy wybrać 10 najbardziej zaskakujących.
 • Lars Ulrich skomentował odwyk Jamesa Hetfielda. Jest jedna rzecz, która go zaskoczyła

  2019-10-14
  James Hetfield wrócił na terapię i obecnie walczy ze swoimi dawnymi demonami. Z tego powodu, Metallica musiała przerwać trasę koncertową. Na szczęście, James nie jest sam w swojej walce, słowa wsparcia wysyłają fani oraz przyjaciele z muzycznego świata. Lars Ulrich postanowił również skomentować całą sytuację.
 • Mural z twarzą Kory został zdewastowany!

  2019-10-14
  Mural z twarzą Kory, to piękny obraz, który zmienia się wraz z porami roku. Niestety, komuś mocno musiał przeszkadzać, skoro postanowiono go zdewastować...
 • Rammstein w 1 z 10. Jak uczestnik poradził sobie z pytaniem, związanym z zespołem?

  2019-10-14
  W programie 1 z 10 pojawiają się pytania, które potrafią skutecznie zbić z tropu. Jednak tym razem,  pytanie muzyczne trafiło na uczestnika, który bez problemu zidentyfikował artystę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz