Dominik Pajewski

08.10.2019 (08:18)

Dawid Podsiadło jako nastolatek. Tak wokalista wykonał hit Oasis [WIDEO]Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Nie zawsze tak było i Dawid także zaczynał jak wszyscy, w sieci można znaleźć cover Oasis w wykonaniu wokalisty.

Dawid Podsiadło, to dzisiaj artysta, który bez problemu wyprzedaje kilka razy z rzędu Torwar, a nawet PGE Narodowy, do spółki z Taco Hemingwayem. Oczywiście, każdy kiedyś zaczynał i tak samo jak u Dawida, początki kariery były różne.
 

SLIPKNOT - UNSAINTED: COVER NA SKRZYPACACH PODBIJA INTERNET


16-letni Dawid Podsiadło w wykonaniu Oasis. Tak zaczynał młody wokalista [WIDEO]

Zanim Dawid pojawił się w popularnym talent show i zanim zaczął wyprzedawać największe obiekty w Polsce, próbował swoich sił na różnych przeglądach. W 2009 roku, młody artysta wziął udział w przeglądzie, który odbywał się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej. 16-letni wówczas Dawid Podsiadło zaśpiewał 'Let's Sing a Song'. Nagranie jest oczywiście w sieci, dzięki czemu, możemy porównać umiejętności artysty. Posłuchajcie sami:
 

MICK JAGGER MYŚLAŁ O EMERYTURZE. CO DALEJ Z THE ROLLING STONES?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz