Anna Skalik

09.03.2016 (15:50)

Dawid Podsiadło - nowy teledysk inspirowany znanym filmem! Zobacz klip ForestDawid Podsiadło opublikował nowy teledysk. Zobacz teaser klipu inspirowanego znanym filmem!

Dawid Podsiadło podzielił się z fanami nowym klipem z płyty Annoyance And Disappointment. Tym razem padło na drugi utwór z płyty, zatytułowany Forest. Brzmi znajomo? Z czymś Wam się kojarzy? W teledysku widzimy Dawida biegnącego, uciekającego przed psami. Prawdopodobnie wiecie, do czego nawiązuje teledysk - no i sam utwór Forest. A jeśli ktoś z Was nie słyszał kawałka w całości, to słowa refrenu już na 100% naprowadzą Was na trop, o którym filmie mowa:

You can run now, Forrest
Run now, Forrest
Run now, Forrest, run


Co ciekawe, teledysk powstawać musiał całkiem niedawno, bo Dawid pokazał się nam już w swoim nowym wizerunku - czyli bez wąsa, między innymi.

Dawid Podsiadło: teledysk Forest

Przypomnijmy, że nowa płyta Dawida Podsiadły ukazała się 6 listopada 2015. Pierwszym singlem, który promował ten krążek był utwór W dobrą stronę.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

  2019-11-20
  'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.
 • Eddie Van Halen trafił do szpitala. Muzyk źle znosi chemioterapię

  2019-11-20
  O złym stanie zdrowia Eddiego Van Halena mówiło się od dłuższego czasu, jednak teraz jest jeszcze gorzej. Muzyk trafił do szpitala przez samopoczucie, które pogorszyło się po przyjmowaniu chemioterapii.
 • Ozzy Osbourne i Post Malone wystapią razem na scenie! Kiedy i gdzie?

  2019-11-20
  Ozzy Osbourne powraca na scenę i to w dość zaskakujący sposób, ponieważ w towarzystwie rapera, który uważany jest za jednego z najważniejszych w swoim pokoleniu.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-11-20
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin ukazują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

  2019-11-20
  Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz