Anna Skalik

09.03.2016 (15:50)

Dawid Podsiadło - nowy teledysk inspirowany znanym filmem! Zobacz klip ForestDawid Podsiadło opublikował nowy teledysk. Zobacz teaser klipu inspirowanego znanym filmem!

Dawid Podsiadło podzielił się z fanami nowym klipem z płyty Annoyance And Disappointment. Tym razem padło na drugi utwór z płyty, zatytułowany Forest. Brzmi znajomo? Z czymś Wam się kojarzy? W teledysku widzimy Dawida biegnącego, uciekającego przed psami. Prawdopodobnie wiecie, do czego nawiązuje teledysk - no i sam utwór Forest. A jeśli ktoś z Was nie słyszał kawałka w całości, to słowa refrenu już na 100% naprowadzą Was na trop, o którym filmie mowa:

You can run now, Forrest
Run now, Forrest
Run now, Forrest, run


Co ciekawe, teledysk powstawać musiał całkiem niedawno, bo Dawid pokazał się nam już w swoim nowym wizerunku - czyli bez wąsa, między innymi.

Dawid Podsiadło: teledysk Forest

Przypomnijmy, że nowa płyta Dawida Podsiadły ukazała się 6 listopada 2015. Pierwszym singlem, który promował ten krążek był utwór W dobrą stronę.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Dead South w Polsce 2020 - bilety, daty, miejsca. Wszystko co trzeba wiedzieć o trasie koncertowej

  2020-02-24
  W końcu się doczekaliśmy! The Dead South - kanadyjski kwartet zagości w Polsce po raz pierwszy i to z czterema koncertami. Najważniejsze informacje dotyczące biletów, miejsc i dat znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 3-majówka 2020 - ZESPOŁY, BILETY

  2020-02-24
  Wrocławski festiwal 3-Majówka jak zwykle posiada mocny line-up. Wiemy, kto wystąpi w 2020 roku na festiwalu 3-Majówka.
 • James Hetfield - pierwszy występ wokalisty Metalliki po kuracji odwykowej [WIDEO]

  2020-02-24
  Na ten występ wielu fanów Metalliki czekało od kilku dobrych miesięcy. Jak prezentuje się James Hetfield po kuracji odwykowej? Trzeba przyznać, że frontman jest w znakomitej formie!
 • Metallica w The Voice Kids - 14-latka zaśpiewała Nothing Else Matters [WIDEO]

  2020-02-24
  W finałowym odcinku 3. edycji programu muzycznego The Voice Kids usłyszeliśmy Nothing Else Matters z repertuaru Metalliki. Piosenkę zaśpiewała Wiktoria Zwolińska. Jak oceniacie interpretację 14-latki?
 • Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole

  2020-02-21
   Courtney Love i Melissa Auf der Maur ponownie staną obok siebie na jednej scenie! Wokalistka i basistka Hole wystąpią znowu razem aż po ośmiu latach od ostatecznego zakończenia działalności zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz