Dominik Pajewski

26.03.2020 (13:39)

Dave Mustaine (Megadeth) przerobił z córką numer The Beatles [WIDEO]Dave Mustaine cały czas wraca do pełni sił, jednak na podziw zasługuje podejście artysty. Niedawno Megadeth ruszył w trasę, a teraz, mimo kwarantanny, artysta stara się spędzać czas tak, by obecna była muzyka. Mustaine pochwalił się wspólnym nagraniem z córką, gdzie razem wykonują piosenkę The Beatles.

Dave Mustaine to jeden z tych artystów, który mimo przeciwności losu i nadszarpniętego zdrowia, nadal stara się być blisko muzyki. Artysta nadal jest osłabiony przez leczenie, jakiemu musiał się poddać po wykryciu nowotworu, a mimo to, podczas kwarantanny Mustaine nadal jest aktywny muzycznie. Artysta pochwalił się wspólnym nagraniem z córką.

ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ
 

Dave Mustaine (Megadeth) przerobił z córką numer The Beatles [WIDEO]

Córka artysty, Electra, napisała:

Muzykujemy sobie z tatą. Nie chcę go stracić, dlatego więc Mustaine’owie zostają w domu i mamy nadzieję, że wy też.

Ojciec z córką wykonali wspólnie numer The Beatles, co nie jest pierwszą tego typu akcją. Legendarny artysta, występował często ze swoją córką, podkreślając, że cieszy się, ze Electra rozwija swoją pasję.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Come together! Right now... QUARANTINE! Here’s a lil’ #MyMusicMoment with my dad, @davemustaine, someone who I’d never want to lose! THAT is why the Mustaine’s stay home. We hope you do too!🖤🏡 🧼 Wash your hands, 😷 practice social distancing, 😊 & stay healthy." #repost | @electramustaine "The @alzassociation has put together a great compilation of music featuring award-winning artists, from Sting to Anthony Hamilton to Joan Jett to bring us all “virtually together” during this time. Music is medicine! Visit alz.org/MusicMoments to listen and watch the artists’ storytelling videos. Remember...we’re #InThisTogether!!"

Post udostępniony przez Dave Mustaine (@davemustaine)


Z pewnością legendarny Dave jest dumny z Electry, a tego typu spędzanie czasu, to świetne rozwiązanie na nudę podczas kwarantanny.

DAVE GROHL Z NUDÓW ZAŁOŻYŁ KONTO NA INSTAGRAMIE. NA NIM BĘDZIE OPISYWAŁ... WSZYSTKO

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz