Dominik Pajewski

05.02.2019 (11:06)

Dave Mustaine kokietuje. Muzyk stworzył specjalną akcję by naprawić znajomościLider Megadeth postanowił naprawić stare znajomości, które przez lata były mocno zaniedbane. Widać też, że Dave Mustaine chce wyciągnąć rękę do skonfliktowanych z nim ludzi. Pomóc w tym ma specjalna akcja.

Swego czasu mówiło się, że Dave Mustaine to jeden z najbardziej skonfliktowanych muzyków w świecie rocka i metalu. Co prawda później dorównał mu Phil Anselmo, jednak słynna kłótnia Dave'a z Metalliką stała się wręcz ikoniczna.
 

Kirk Hammett wspomina dziwne spotkanie z Michaelem Jacksonem w latach 90-tych


Co prawda, pierwsze kroki by się pogodzić zostały poczynione już w czasach filmu 'Some Kind Of Monster', a później zgodę przypieczętowano słynnymi już koncertami Wielkiej Czwórki Thrash Metalu, to Dave nadal ma niewyjaśnione sprawy z innymi artystami.

W celu zażegnania wszelkich konfliktów, powstała specjalna akcja o której lider Megadeth opowiedział w wywiadzie dla 'uDiscover Music':
 
Około trzech lat temu udałem się do 5B Management, by omówić pewną akcję. Nazwaliśmy ją 'Dave Mustaine charm offensive' ('Dave Mustaine kokietuje'). Zamierzamy naprawić stare znajomości, a także dać szansę ludziom, którzy myśleli, że mnie znają, bo słyszeli o mnie różne rzeczy, żeby mnie poznali. W ten sposób będę mógł naprawić wszystkie krzywdy, które świadomie bądź nie im uczyniłem.

Jak widać Dave stara się pracować nad sobą równolegle z tworzeniem nowego albumu Megadeth. Jak dowiedzieliśmy się z wywiadów, jest 500 riffów, z których zostaną wybrane te na płytę. Jak powiedział sam Dave:

Nie muszę się wysilać, by stworzyć coś naprawdę dobrego. Jestem podekscytowany tym, że mam co zaoferować słuchaczom.

Jak widać, pewne rzeczy u Dave'a się nigdy nie zmieniają.

Organizatorzy Woodstocku chcą stworzyć własny rodzaj marihuany


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IKEA i LEGO łączą siły! Ujawniono pierwsze zdjęcia specjalnej serii

  2020-07-16
  IKEA stała się symbolem wnętrzarskiego stylu i chyba każdy kiedyś zetknął się z wyrobami skandynawskiego giganta. Z kolei LEGO, to jedna z tych marek, która tak bardzo weszła do popkultury, że ciężko znaleźć osobę, która nie miała kiedyś w ręku słynnych klocków. Teraz te dwie marki łączą siły, by stworzyć specjalną kolekcję.
 • Metallica zapowiada premierę specjalnego albumu!

  2020-07-16
  Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują „S&M2” – zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019, które odbyły się w San Francisco Chase Center. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 28 sierpnia.
 • Kolejny weekend za Okrągło! Oscarowy hit w kinie plenerowym i wiele innych atrakcji

  2020-07-16
  Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i w najbliższy weekend wpadnijcie na Okrąg. Czeka tam na Was dawka kulinarnych doznań oraz kulturowych i fizycznych przeżyć!
 • Nowy Batman zostanie zrealizowany w całości w studiu! Kiedy premiera?

  2020-07-16
  Batman jest postacią, która cały czas elektryzuje fanów i jak widać, Warner Bros chce głównie w tego bohatera inwestować pieniądze. Najnowsza część, gdzie w Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattison, zostanie trochę opóźniona przez pandemię, ale jak się okazuję duża część ujęć powstanie w studiu.
 • Dom z papieru 5 - wiemy kiedy pojawi się nowa odsłona serii

  2020-07-16
  Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu przekazano konkretne informacje.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz