Daniel Wardziński

27.10.2015 (16:28)

Dave Matthews Band w Polsce - setlista koncertu w Gdańsku na Ergo Arenie. Są jeszcze BILETY?Dave Matthews Band w Polsce zagrają już 28 października 2015 na Ergo Arenie w Gdańsku. Setlista koncertu jest znana? Co zagrają w Polsce? Sprawdźcie informacje na EskaROCK.pl.

Dave Matthews Band w Polsce - co zagra na koncercie w Gdańsku na Ergo Arenie? Sprawdźcie prawdopodobną SETLISTĘ koncertu wirtuozów rocka alternatywnego i tzw. jam rocka. Co zagrają w naszym kraju oprócz tego, że jak zawsze będą improwizować, co sprawi, że ten występ będzie niepowtarzalny. Szykujecie się na koncert Dave Matthews Band 28.10.2015? Sprawdźcie czego się spodziewać.

Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium - gdzie oglądać w TV i online 27.10?

Prawdopodobieństwo tego, że Dave Matthews Band słynący z tego, że nie lubią nudzić się tą samą muzyką jest dosyć wysokie, ale najprawdopodobniejsza SETLISTA koncertu opracowana na podstawie dotychczasowych koncertów europejskiej trasy wygląda tak:

Seek Up
Don't Drink the Water
Proudest Monkey
Satellite
Crush
Drunken Soldier
You Might Die Trying
Gravedigger
Crash Into Me ("Dixie Chicken" interpolation)
Grey Street
Lie in Our Graves
Lover Lay Down
Granny
Belly Belly Nice
Warehouse
The Best of What's Around
Ants Marching

Pogoda na Wszystkich Świętych 2015 - czy spadnie śnieg 1 listopada?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz