Dominik Pajewski

26.03.2020 (09:16)

Dave Grohl z nudów założył konto na Instagramie. Na nim będzie opisywał... wszystkoKwarantanna wyzwala w wielu osobach masę kreatywności, która musi znaleźć gdzieś ujście. Dave Grohl postanowił założyć konto na Instagramie, gdzie będzie opisywał, dosłownie wszystko.

Podczas kwarantanny, każdy stara się w jakiś kreatywny sposób spożytkować czas. Jedni grają i śpiewają na balkonach, inni tworzą wiersze, a jeszcze inni pokazują, jak ćwiczyć w domu. Dave Grohl postanowił podejść do sprawy inaczej, opisując... wszystko.

FOO FIGHTERS BYLI NAWIEDZANI PRZEZ DUCHY. PODOBNO SŁYCHAĆ TO NA NOWEJ PŁYCIEDave Grohl z nudów założył konto na Instagramie. Na nim będzie opisywał... wszystko

Dave odpalił konto na Instagramie pod nazwą @davestruestories, gdzie jak napisał w powitalnym poście:

Cześć. Mam na imię Dave. Czasami gram na perkusji. Czasami gram na gitarze. Czasami opowiadam historie. Aktualnie szukam zajęcia, więc pomyślałem, że poświęcę czas na spisywaniu prawdziwych historii, które wywołają uśmiech u ludzi.

Moja mama była fantastyczną nauczycielką angielskiego, mój ojciec pisał przemówienia, więc postanowiłem zbuntować się i nie zwracać uwagi na gramatykę i/lub interpunkcję w szkole (a także katując death metal 24/7 ze sprzętu w mojej sypialni). Także zlitujcie się… nie liczę na Literacką Nagrodę Nobla. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z wami najbardziej absurdalnymi momentami mojego życia. Trzymajcie się i myjcie swoje pieprzone ręce. Dave


Dalej możemy znaleźć pewną historię o fajerwerkach, ale znając Dave'a i jego poczucie humoru, później będzie jeszcze zabawniej.

SHAVO ODADJIAN (SOAD), ZDRADZIŁ CZEGO ZAZDROŚCI METALLICE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz