Dominik Pajewski

21.05.2020 (15:28)

Dave Grohl napisze książkę! Czy znajdzie się w niej wątek Nirvany?Dave Grohl ma na koncie wiele sukcesów i opowieści, które z pewnością zainteresowałyby nie jedną osobę. Artysta ogłosił, że planuje wydanie książki, co się w niej znajdzie?

Dave Grohl ma na swoim koncie wiele dokonań z zespołem Foo Fighters, ale przede wszystkim w jego życiorysie najwyraźniej zapisany jest wątek Nirvany. Tym bardziej zainteresowanie może budzić książka,którą Grohl miałby za jakiś czas opublikować. Co artysta powiedział o wydawnictwie?

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''


Dave Grohl napisze książkę. O czym będzie opowiadać?

Z pewnością, wiele osób chciałoby przeczytać historie zza kulis i to głównie te Nirvany. Okazuje się, że Dave ma coś takiego w planach, a szczegóły zdradził w wywiadzie dla ''Entertainment Weekly'':

Wiele lat temu spotkałem się na przyjęciu z wydawcą i zapytał mnie „czy rozważałeś napisanie autobiografii?” Odparłem: „Tak, pewnego dnia”. Powiedział, że to bardzo proste: „Udzielisz czterech i czy pięciu godzin wywiadów, a potem ktoś to za ciebie spisze”. Pomyślałem: „Pieprzyć to”. 

Pochodzę z rodziny pisarzy. Może i jestem czarną owcą, ale nie jestem tak zły. Jeśli kiedyś napiszę książkę, zrobię to własnoręcznie. Rozważałem to od lat, ale nigdy nie miałem czasu i nie chciałbym napisać typowej autobiografii.

Pomyślałem więc, że może spiszę zabawne anegdoty. Zamiast opisywać na 300 stronach moje życie, mógłbym opowiadać zabawne historie.

Jak widać, Dave ma co robić, ponieważ w tym roku ma ukazać się również nowy album Foo Fighters.

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz