09.05.2012 (20:00)

Dave Gahan kończy 50 lat!Sto lat dla Dave`a Gahana! Jeden z najbardziej znanych wokalistów świata kończy dzisiaj 50 lat. Poznajcie 1/3 Depeche Mode, człowieka, który nigdy nie odpoczywa!

Od ponad 30 lat znany przede wszystkim jako głos Depeche Mode: Dave Gahan. Człowiek, który dzisiaj obchodzi 50. urodziny, chociaż gdyby nie duże szczęście, mógłby już dziś nie żyć. Gahan urodził się 9 maja 1962 roku w Essex, w Wielkiej Brytanii. Zanim trafił do jednego z najsłynniejszych zespołów świata, pracował w sklepie, na stacji benzynowej, na budowie. A potem... resztę tej historii znają wszyscy fani muzyki. Miliony sprzedanych płyt, gigantyczny sukces, rzesze wiernych fanów i kłopoty, jak to niemal w każdej rockandrollowej historii bywa, między innymi z narkotykami. Dzisiaj Dave Gahan to, jak sam mówi, człowiek, który wie czego chce od życia, wie co jest w nim ważne i co się dla niego tak naprawdę liczy. Jeszcze w tym roku Gahan chce skończyć nowy album Depeche Mode, a za kilkanaście dni ukaże się płyta duetu Soulsavers, na której będzie można usłyszeć głos Dave`a.  


 
 

O tym mówimy:

Serj Tankian: nowa płyta!

   Serj Tankian zapowiada nową płytę!
      

Jack White pobił Adele

   Jack White pobił Adele
      

Oto Myslovitz z nowym wokalistą!

   Oto Myslovitz z nowym wokalistą!
         

Queen w Polsce!

   Queen w Polsce!

 

 

Slash: MP3 nie mają magii

   Slash: MP3 nie mają magii

 

 

Sery, wino i piwo? Produkują rockmani

   Sery, wino i piwo, czyli co produkują rockmani

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz