30.05.2012 (06:00)

Dave Gahan: bez trasy, ale w studiuAlbum Soulsavers i Dave`a Gahana (gościnnie) zbiera świetne recenzje. Tej muzyki nie będzie można usłyszeć na koncertach, ale dla fanów Gahana i Depeche Mode mamy dobre wieści.

Dave Gahan wydał właśnie płytę "The Light the Dead See" z brytyjskim duetem producentów Soulsavers. Niestety, materiału nie usłyszymy na żywo, przynajmniej w najbliższym czasie. Gahan przyznaje, że bardzo chciałby ruszyć w trasę, ale nie pozwalają mu na to plany związane z Depeche Mode. Wokalista pracuje właśnie w Nowym Jorku, razem z Martinen Gorem i Andym Fletcherem. Zespół ma już za sobą krótką pracę w Kalifornii, teraz zmienił miejsce nagrywania. Dave Gahan powiedział serwisowi Billboard.com, że Depeche Mode są mniej więcej na etapie jednej czwartej prac. "Martin napisał sporo świetnych piosenek. Ja też mam kilka utworów, które wzięliśmy na tapetę i rodzi się z tego coś naprawdę fajnego. Myślę, że ten album będzie przemawiać do ludzi wprost i może być dość dynamiczny. Ale tak to wygląda teraz, wszystko może się jeszcze zmienić w trakcie prac"- mówi wokalista. Tymczasem, wygląda na to, że pierwszy album nagrany przez Gahana z grupą Soulsavers nie będzie ostatnia wspólną płytą. Muzycy duetu mają już gotowe kolejne piosenki, jak mówią, pewnie najlepsze w ich karierze. Dave Gahan również jest na tyle zadowolony ze współpracy na "The Light the Dead See", że, bez podawania konkretnych terminów, ale zdecydowanie chce znów nagrywać z Soulsavers. 

 

 

 
 
 
 

O tym mówimy:

Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia!

   Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia 2012
      

Apokaliptyczna miłość od Slasha

   Apokaliptyczna miłość od Slasha
      

Tenacious D, zobacz nowy klip

   Tenacious D, zobacz nowy klip
         

30 Seconds To Mars, nowy album!

   30 Seconds To Mars, szczegóły nowej płyty!

 

 

Awantura o rekord Jacka White'a

   Awantura o rekord

 

 

Luxtorpeda najlepsza w Polsce

   Luxtorpeda najlepsza w Polsce

 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz