30.05.2012 (06:00)

Dave Gahan: bez trasy, ale w studiuAlbum Soulsavers i Dave`a Gahana (gościnnie) zbiera świetne recenzje. Tej muzyki nie będzie można usłyszeć na koncertach, ale dla fanów Gahana i Depeche Mode mamy dobre wieści.

Dave Gahan wydał właśnie płytę "The Light the Dead See" z brytyjskim duetem producentów Soulsavers. Niestety, materiału nie usłyszymy na żywo, przynajmniej w najbliższym czasie. Gahan przyznaje, że bardzo chciałby ruszyć w trasę, ale nie pozwalają mu na to plany związane z Depeche Mode. Wokalista pracuje właśnie w Nowym Jorku, razem z Martinen Gorem i Andym Fletcherem. Zespół ma już za sobą krótką pracę w Kalifornii, teraz zmienił miejsce nagrywania. Dave Gahan powiedział serwisowi Billboard.com, że Depeche Mode są mniej więcej na etapie jednej czwartej prac. "Martin napisał sporo świetnych piosenek. Ja też mam kilka utworów, które wzięliśmy na tapetę i rodzi się z tego coś naprawdę fajnego. Myślę, że ten album będzie przemawiać do ludzi wprost i może być dość dynamiczny. Ale tak to wygląda teraz, wszystko może się jeszcze zmienić w trakcie prac"- mówi wokalista. Tymczasem, wygląda na to, że pierwszy album nagrany przez Gahana z grupą Soulsavers nie będzie ostatnia wspólną płytą. Muzycy duetu mają już gotowe kolejne piosenki, jak mówią, pewnie najlepsze w ich karierze. Dave Gahan również jest na tyle zadowolony ze współpracy na "The Light the Dead See", że, bez podawania konkretnych terminów, ale zdecydowanie chce znów nagrywać z Soulsavers. 

 

 

 
 
 
 

O tym mówimy:

Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia!

   Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia 2012
      

Apokaliptyczna miłość od Slasha

   Apokaliptyczna miłość od Slasha
      

Tenacious D, zobacz nowy klip

   Tenacious D, zobacz nowy klip
         

30 Seconds To Mars, nowy album!

   30 Seconds To Mars, szczegóły nowej płyty!

 

 

Awantura o rekord Jacka White'a

   Awantura o rekord

 

 

Luxtorpeda najlepsza w Polsce

   Luxtorpeda najlepsza w Polsce

 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz