29.06.2014 (17:50)

Damon Albarn w Polsce! Koncert w Poznaniu na Malta Festival 29.06. [2014, VIDEO]Damon Albarn w Polsce! Artysta zagra koncert w Poznaniu 29.06.2014 roku, podczas Malta Festival. Damon Albarn na koncercie w Polsce wykona piosenki z nowej solowej płyty Everyday Robots.

Damon Albarn w Polsce! Koncert Damona Albarna odbędzie się 29.06. w Poznaniu, w ramach Malta Festival Poznań. Muzyk wystąpi w Starej Gazowni i zaśpiewa utwory z solowej płyty Everyday Robots
 
Damon Albarn zasłynął jako wokalista legendarnego zespołu Blur i współzałożyciel Gorillaz. Wokalista był już wielokrotnie nagradzany, w tym nagrodą Grammy i pięciokrotnie BRIT Awards, a na całym świecie łącznie sprzedał ponad 30 milionów płyt. Eklektyczny styl kompozycji i wnikliwe teksty Damona sprawiają, że został on okrzyknięty jednym z najciekawszych i najbardziej wpływowych muzyków w Wielkiej Brytanii.

>>>Artur Rojek - Beksa - piosenka z nowej płyty Artura Rojka! [VIDEO]<<< 

Koncert Damona Albarna
na Malta Festival Poznań będzie pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem promującym jego wyczekiwany przez fanów na całym świecie, solowy album Everyday Robots. Płyta zawiera 12 utworów. Wspomnieniom z dzieciństwa towarzyszy w piosenkach komentarz do współczesnego, nowoczesnego świata – gier komputerowych, telefonów komórkowych, życia rozpiętego między naturą a technologią.

>>>Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is Watching ma milion odsłon! [VIDEO]<<< 

Damon Albarn w Polce - koncert na Malta Festival Poznań: sprzedaż biletów na koncert na Malta Festival Poznań ruszy w czwartek, 27 lutego.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz