29.06.2014 (17:50)

Damon Albarn w Polsce! Koncert w Poznaniu na Malta Festival 29.06. [2014, VIDEO]Damon Albarn w Polsce! Artysta zagra koncert w Poznaniu 29.06.2014 roku, podczas Malta Festival. Damon Albarn na koncercie w Polsce wykona piosenki z nowej solowej płyty Everyday Robots.

Damon Albarn w Polsce! Koncert Damona Albarna odbędzie się 29.06. w Poznaniu, w ramach Malta Festival Poznań. Muzyk wystąpi w Starej Gazowni i zaśpiewa utwory z solowej płyty Everyday Robots
 
Damon Albarn zasłynął jako wokalista legendarnego zespołu Blur i współzałożyciel Gorillaz. Wokalista był już wielokrotnie nagradzany, w tym nagrodą Grammy i pięciokrotnie BRIT Awards, a na całym świecie łącznie sprzedał ponad 30 milionów płyt. Eklektyczny styl kompozycji i wnikliwe teksty Damona sprawiają, że został on okrzyknięty jednym z najciekawszych i najbardziej wpływowych muzyków w Wielkiej Brytanii.

>>>Artur Rojek - Beksa - piosenka z nowej płyty Artura Rojka! [VIDEO]<<< 

Koncert Damona Albarna
na Malta Festival Poznań będzie pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem promującym jego wyczekiwany przez fanów na całym świecie, solowy album Everyday Robots. Płyta zawiera 12 utworów. Wspomnieniom z dzieciństwa towarzyszy w piosenkach komentarz do współczesnego, nowoczesnego świata – gier komputerowych, telefonów komórkowych, życia rozpiętego między naturą a technologią.

>>>Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is Watching ma milion odsłon! [VIDEO]<<< 

Damon Albarn w Polce - koncert na Malta Festival Poznań: sprzedaż biletów na koncert na Malta Festival Poznań ruszy w czwartek, 27 lutego.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz