Daniel Wardziński

26.02.2014 (11:52)

DAMON ALBARN W POLSCE 2014: zagra również hity Gorillaz! Nowy wywiad [VIDEO]Damon Albarn już 29 czerwca zagra w Polsce. Na Malta Festival w Poznaniu usłyszymy też piosenki Gorillaz? Tak wynika z nowego wywiadu, którego udzielił lider i pomysłodawca animowanych gwiazd rocka.

Prawdopodobnie Damon Albarn w Polsce zagra również piosenki Gorillaz. W jednym z ostatnich wywiadów lider i pomysłodawca przełomowego, wirtualnego projektu ustosunkował się do tego co dalej z Gorillaz. Powiedział też, że piosenki zespołu zostaną włączone do jego repertuaru na solowej trasie z Everyday Robots.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: koncertowy rozkład jazdy na 2014 <<<

Damon Albarn powiedział w wywiadzie:

- Pomijając wszelkie wizualizacji, Gorillaz to ja. To ja nagrywam, kiedy robimy Gorillaz. To trochę skomplikowane. Przez to że byłem postacią z kreskówki nie ma przecież wielkiej różnicy. Grałem piosenki Gorillaz na próbach, brzmią świeżo i z pewnością znajdą się w repertuarze mojego touru.

>>> DAMON ALBARN W POLSCE 2014: koncert w Poznaniu na Malta Festival <<<

Damon Albarn wystąpi na Malta Festival w Poznaniu 29 czerwca.

Gorillaz - Feel Good Inc. ft. De La Soul

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz