Daniel Wardziński

26.02.2014 (11:52)

DAMON ALBARN W POLSCE 2014: zagra również hity Gorillaz! Nowy wywiad [VIDEO]Damon Albarn już 29 czerwca zagra w Polsce. Na Malta Festival w Poznaniu usłyszymy też piosenki Gorillaz? Tak wynika z nowego wywiadu, którego udzielił lider i pomysłodawca animowanych gwiazd rocka.

Prawdopodobnie Damon Albarn w Polsce zagra również piosenki Gorillaz. W jednym z ostatnich wywiadów lider i pomysłodawca przełomowego, wirtualnego projektu ustosunkował się do tego co dalej z Gorillaz. Powiedział też, że piosenki zespołu zostaną włączone do jego repertuaru na solowej trasie z Everyday Robots.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: koncertowy rozkład jazdy na 2014 <<<

Damon Albarn powiedział w wywiadzie:

- Pomijając wszelkie wizualizacji, Gorillaz to ja. To ja nagrywam, kiedy robimy Gorillaz. To trochę skomplikowane. Przez to że byłem postacią z kreskówki nie ma przecież wielkiej różnicy. Grałem piosenki Gorillaz na próbach, brzmią świeżo i z pewnością znajdą się w repertuarze mojego touru.

>>> DAMON ALBARN W POLSCE 2014: koncert w Poznaniu na Malta Festival <<<

Damon Albarn wystąpi na Malta Festival w Poznaniu 29 czerwca.

Gorillaz - Feel Good Inc. ft. De La Soul

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz