Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:15)

Czy to koniec elektrycznych hulajnóg? Wiodąca firma wycofuje się z zagranicznych rynkówElektryczne hulajnogi zdominowały rynek i również w Polsce stały się prawdziwym hitem. Okazuje się, że moda na hulajnogi przemija, a jedna z czołowych firm wycofuje się z zagranicznych rynków.

Elektryczne hulajnogi można spotkać wszędzie, zwłaszcza w okresie wiosny i lata, gdy jest najcieplej. Polacy chętnie sięgają po ten środek transportu, jeżdżąc nim nawet do pracy. Niestety, nie wszędzie elektryczne hulajnogi się sprawdzają,co pokazuje wycofanie się z rynku zagranicznego jednej z przodujących firm.

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE


Czy to koniec elektrycznych hulajnóg? Wiodąca firma wycofuje się z zagranicznych rynków

Jak podają branżowe media, firma Lime rezygnuje ze świadczenia swoich usług w 12 wielkich miastach. Chodzi o miasta w USA i Ameryce Południowej. Niestety, w USA prawie każdy dorosły człowiek ma samochód, co wypiera z rynku elektryczne hulajnogi.

Czy w Polsce będzie podobnie? Trudno powiedzieć, ponieważ w naszym kraju elektryczne hulajnogi są dosyć popularne, jednak też coraz tańsze i coraz więcej osób posiada własną hulajnogę tego typu.
 

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz