Dominik Pajewski

14.09.2020 (14:44)

Czy powstanie filmowa biografia Metalliki? Lars Ulrich odpowiadaPo premierze filmu ''Bohemian Rhapsody'', otworzyła się droga dla filmów biograficznych. Coraz częściej pojawiają się pytania na temat filmu o Metallice. Lars Ulrich postanowił ukrócić wszelkie spekulacje.

Gdy do kin trafił film ''Bohemian Rhapsody'', nikt chyba nie spodziewał się, że otworzy on drogę do produkcji biograficznych. Coraz częściej pojawią się pytania na temat filmów o danych zespołach i najczęściej pytania słyszy zespół Metallica. Lars Ulrich postanowił skomentować sytuację, jednocześnie ukracając spekulacje.

METALLICA POGRATULOWAŁA ROBERTOWI LEWANDOWSKIEMU. O CO CHODZI?


Powstanie film biograficzny o Metallice? Lars Ulrich komentuje

W rozmowie z portalem Collider, Lars Ulrich krótko odpowiedział, co sądzi na temat fabularyzowanej biografii Metalliki:

Nie jestem przekonany do tego pomysłu

Ulrich odniósł się też do tego, że źle mogłoby wyglądać wplecenie wątku danej postaci, która nie należy do zespołu:
 
Główny bohater danego wątku mógłby nie chcieć, żeby historia była opowiedziana. Myślę, że po prostu jestem zwolennikiem prawdy, więc jeśli nie mówisz prawdy, może powinieneś milczeć. Dlatego to dla mnie trochę problematyczne, ale zobaczymy jak życie się potoczy.

Jak widać, jest jakaś furtka na temat filmowej biografii.
 

METALLICA RUSZY W TRASĘ Z ORKIESTRĄ? KIRK HAMMETT MÓWI, JAK TO WYGLĄDA ZE STRONY LOGISTYCZNEJ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz