Dominik Pajewski

07.07.2020 (15:02)

Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' RosesCzas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.

Pandemia koronawirusa to dziwny czas dla wszystkich, zwłaszcza, że przez wirusa wiele rzeczy dosłownie się zatrzymało. Tak jest również z branżą rozrywkową i koncertami, które albo zostały odwołane albo przełożone na inne daty. Okazuje się, że przestój może być dobry dla niektórych, czego żywym przykładem może być Slash. Artysta twierdzi, że przymusowa kwarantanna była dobrym czasem na pisanie nowych rzeczy dla Guns N' Roses.

ATLETA POKAZAŁ, JAK JEGO CIAŁO ZMIENIŁO SIĘ PO PRZEJŚCIU KORONAWIRUSA


Nowa płyta Guns N' Roses powstaje szybciej przez koronawirusa?

Slash był gościem portalu Sweetwater, gdzie nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o nową płytę Guns N' Roses. Dokładniej, zapytano Slasha o to, czy przymusowa kwarantanna pomogła w pisaniu nowego materiału GNR? Gitarzysta powiedział wprost:
 
Przyznam, że przez większość czasu byłem domatorem. Czasem odwiedziłem przydomowe studio nagraniowe i wrzuciłem kilka swoich własnych rzeczy. Jammowałem także z Duffem i Axlem, w ten sposób udało nam się trochę wspólnie popracować.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA

Czy to oznacza, że album Guns N' Roses trafi wkrótce do sprzedaży? Tego nie wiadomo, jednak pewnym jest, że zespół pracuje intensywnie nad nowościami.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz