Dominik Pajewski

24.09.2020 (12:51)

Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.

Film ''Czarna Wdowa'' jest wyczekiwana przez fanów Kinowego Uniwersum Marvela, a przede wszystkim ma on domknąć historię postaci, którą obrazuje Scarlett Johansson. Niestety, fani będą musieli poczekać, ponieważ zdecydowano, że data premiery filmu zostaje przesunięta. Co wiemy o premierze filmu?

PRZEDWIECZNI JACKA KIRBY’EGO PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

 

Czarna Wdowa - nowa data premiery. Kiedy zobaczymy nowy film z Kinowego Uniwersum Marvela?

Film miał trafić do kin w listopadzie 2020, jednak w związku z obawą przed zwiększoną ilością zachorowań na koronawirusa, premiera zostaje przesunięta na 7 maja 2021. Z kolei filmy ''Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” zobaczymy 9 lipca 2021 roku, a produkcja ''Eternals” pojawi się dopiero 5 listopada 2021 roku. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.
 

PULP FICTION JAKO GRA ARCADE. FAN STWORZYŁ ŚWIETNĄ WIZUALIZACJĘ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz