Dominik Pajewski

26.06.2020 (10:41)

Cyberpunk 2077 doczeka się serialu na Netfliksie! Co wiemy o produkcji?Cyberpunk 2077 to hit jeszcze przed premierą i jak widać, zauważa to Netflix. Ogłoszono, że powstanie serial na podstawie gry CD PROJEKT RED! Co wiemy o produkcji?

Cyberpunk 2077 to prawdziwy fenomen, który jeszcze przed premierą podbija rynek i działa na wyobraźnie fanów. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek związanych z grać CD PROJEKT RED. Zanim tytuł trafił w ręce graczy, już potwierdzono, że powstanie serial na podstawie tytułu! Co wiemy o produkcji tworzonej dla Netflixa?

LINKIN PARK MA NIEWYDANY NUMER Z CHESTEREM BENNINGTONEM? KIEDY GO WYDADZĄ?


Cyberpunk 2077 - serial: co wiemy o produkcji realizowanej dla Netflixa?

Produkcja "Cyberpunk: Edgerunners" ma być oczywiście osadzona w świecie Cyberpunk 2077 i opowie o młodym chłopaku mieszkającym na ulicy. Bohater musi przetrwać w świecie, gdzie rządzi kult nowych technologii i modyfikacji ciała. Serial będzie składał się z 10 odcinków i będzie w formie anime. Serial wyreżyseruje Hiroyuki Imaishi, a premiera została zaplanowana na 2022 rok.SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz