Dominik Pajewski

20.12.2018 (11:34)

Cover The Cranberries, który nagrała Polka ma ponad 4 miliony wyświetleń [VIDEO]'Zombie', jeden z najpopularniejszych kawałków The Cranberries został scoverowany przez Polkę. Nagranie zdobywa coraz większĄ popularność, osiągając ponad 4 miliony wyświetleń!

Klaudia 'Clödie' Trzepizur, to młoda i utalentowana uczestniczka The Voice of Poland, którą mogliśmy zobaczyć w drużynie Tomsona i Barona. 

Kevin sam w domu - czy człowiek przeżyłby pułapki zastawione przez Kevina?

 


Tym razem dziewczyna nagrała akustyczny cover 'Zombie' The Cranberries i odniosła ogromny sukces. Nagranie od 7 lipca 2018 zobaczyło ponad 4 miliony osób, a ta liczba stale rośnie. Nie ma się co dziwić, nagranie jest świetne i śmiało można powiedzieć, że to jeden z lepszych coverów The Cranberries. Zobaczcie sami:Wkrótce ma ukazać się nowy album The Cranberries, który zespół rozpoczął nagrywać jeszcze z Dolories O'Riordan. Grupa postanowiła dokończyć krążek i nim zamknąć historię grupy.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Angus Young zapowiada preierowy klip AC/DC. Kiedy go zobaczymy?

  2020-10-26
  Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów i cały świat rocka. Dostaliśmy już pierwszy singiel od zespołu, jednak cały czas brak klipu, na który czeka wiele osób. Angus Young postanowił zapowiedzieć obrazek, jednocześnie uspokajając fanów.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz