Dominik Pajewski

23.03.2020 (11:59)

Cover ,,Imagine'', którzy nagrali aktorzy, spotkał się z falą krytyki. O co chodzi?Gdy w sieci pojawił się cover ,,Imagine'', zaśpiewany przez aktorów i celebrytów, momentalnie stał się on hitem. Pojawiły się jednak głosy krytyki, które zwracają uwagę na pewien problem.

Jakiś czas temu, w sieci pojawił się cover kultowej piosenki Johna Lennona, którą wykonali aktorzy i celebryci. Akcję zainicjowała aktorka Gal Gadot, którą większą osób z pewnością kojarzy z roli Wonder Woman. Nagranie szybko stało się hitem, jednak pojawiły się głosy krytykujące całą akcję. O co chodzi?

MAPA KORONAWIRUSA W POLSCE. DZIĘKI TEMU, MOŻNA ŚLEDZIĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WIRUSA PO KRAJUCover ,,Imagine'', którzy nagrali aktorzy, spotkał się z falą krytyki. O co chodzi?

O ile samo nagranie coveru było miłym gestem, a wideo szybko rozniosło się po sieci, to reakcja na nie jest dosyć skrajna. Dziennikarze amerykańskich mediów zaznaczają, że bardziej przydałoby się wsparcie finansowe dla walczących z koronawirusem, niż piosenka.
 
Sophia Benoit z GQ napisała dosyć dosadnie:

Wszyscy obecni w tym wideo mają jakieś 527 milionów dolarów! Dzieląc to przez dwa, by mieć bardziej ostrożny wynik, to nadal 263,5 mln dolarów, a oni kręcą sobie filmik. Wybucham śmiechem, a celebryci śmieją nam się w twarz.

Wspomniani celebryci nie ustosunkowali się do słów dziennikarzy, jednak nie można zapomnieć, że z całego świata przychodzi pomoc finansowa na walkę z koronawirusem.


BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz