Dominik Pajewski

20.02.2020 (12:41)

Córka Stevena Spielberga ujawniła, że jest aktorką filmów dla dorosłychTrudno uwierzyć, że córka Stevena Spielberga podjęła decyzję o występowaniu w filmach dla dorosłych! 23-letnia Mikaela Spielberg ujawniła, dlaczego podjęła taką decyzję.

To co ogłosiła córka Stevena Spielberga jest szokiem nie tylko dla branży filmowej, ale raczej dla całego świata. 23-letnia Mikaela Spielberg, ogłosiła, że zaczyna karierę w branży filmów dla dorosłych. Co na to sam Steven Spielberg?

ROBERT DE NIRO OTWIERA LUKSUSOWY HOTEL W WARSZWIE! GDZIE POJAWI SIĘ OBIEKT?
 

Córka Stevena Spielberga ujawniła, że jest aktorką filmów dla dorosłych

23-latka, jest adoptowanym dzieckiem Stevena Spielberga i jego żony Kate Capshaw. Dziewczyna poinformowała rodziców o swojej nowej drodze życiowej podczas rozmowy przez FaceTime. Jak powiedziała w rozmowie z 'The Sun':

Zmęczyła mnie codzienna praca, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy. Nowa praca pozwala mi usatysfakcjonować innych ludzi, a sama też dobrze się czuję, bo to nie narusza moich granic –

Warto jednak dodać, że Mikaela Spielberg będzie występować sama w filmach. Nie zobaczymy filmów, w których dziewczyna będzie grała z mężczyznami lub kobietami. Jak sama podkreśla, ma nadzieję, że występy w filmach otworzą jej drogę do kariery striptizerki.CO BY BYŁO, GDYBY NEO WZIĄŁ NIEBIESKĄ PIGUŁKĘ. PRZERÓBKA Z UŻYCIEM DEEP FAKE MA ODPOWIEDŹ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz