Dominik Pajewski

22.06.2019 (20:59)

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love powróciła do komponowania. Tak brzmi jej utwór [WIDEO]Córka Kurta Cobaina i Courtney Love coraz odważniej stawia kroki w muzycznym świecie. Wcześniej mogliśmy usłyszeć jej mini akustyczne wersje piosenek, jednak na jakiś czas ten temat ucichł. W końcu Frances postanowiła wrócić do komponowania, czym pochwaliła się na Instagramie.

Frances Bean Cobain od pewnego czasu, udziela się muzycznie w sieci. Co jakiś czas, na Instagramie córki Courtney Love i Kurta Cobaina dostawaliśmy krótkie, akustyczne wykonania różnych piosenek. Oczywiście, momentalnie po publikacji, pojawiały się głosy o nagraniu czegoś swojego. Później Frances porzuciła na chwilę publikacje numerów, jednak teraz otrzymaliśmy coś nowego.

ROBERT DOWNEY JR. CHCE OCZYŚCI ŚWIAT Z ODPADÓW W 11 LAT. OTO INNOWACYJNY POMYSŁ AKTORAFrances Bean Cobain publikuje nowy numer w sieci. Czy doczekamy się płyty córki Kurta Cobaina?

Jak napisała Frances w komentarzu:

Ostrzegam. To są fragmenty bardzo smutnej piosenki, ale jest szczera i prawdziwa, dlatego chciałam się z nią podzielić.


Nie wiadomo czy Frances ma w przygotowaniu album, czy to tylko wrzucane spontanicznie fragmenty. Z pewnością album córki Kurta Cobaina cieszyłaby się ogromnym zainteresowaniem fanów Nirvany, jednak warto pamiętać, że nie byłaby ona raczej w klimacie kultowego zespołu. 

PIDŻAMA PORNO POWRACA! SINGIEL USŁYSZYCIE NA ANTENIE ESKI ROCK

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • Metallica dziękuje Warszawie w specjalnym filmie [WIDEO]

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie był wydarzeniem, które z pewnością zostanie w pamięci wielu fanów na długo. Zespół opublikował specjalny film, w którym dziękuje fanom za koncert w stolicy.
 • Metallica - Sen o Warszawie: tak wyglądał zapis fonetyczny tekstu dla Roberta Trujillo

  2019-08-23
  To, że Metallica zagra w Warszawie cover jakiegoś polskiego hitu było pewne. Padło na kultowy 'Sen o Warszawie', który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. W sieci pojawiło się zdjęcie zapisu fonetycznego, dzięki któremu Robert Trujillo zaśpiewał utwór.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz