Dominik Pajewski

22.06.2019 (20:59)

Córka Kurta Cobaina i Courtney Love powróciła do komponowania. Tak brzmi jej utwór [WIDEO]Córka Kurta Cobaina i Courtney Love coraz odważniej stawia kroki w muzycznym świecie. Wcześniej mogliśmy usłyszeć jej mini akustyczne wersje piosenek, jednak na jakiś czas ten temat ucichł. W końcu Frances postanowiła wrócić do komponowania, czym pochwaliła się na Instagramie.

Frances Bean Cobain od pewnego czasu, udziela się muzycznie w sieci. Co jakiś czas, na Instagramie córki Courtney Love i Kurta Cobaina dostawaliśmy krótkie, akustyczne wykonania różnych piosenek. Oczywiście, momentalnie po publikacji, pojawiały się głosy o nagraniu czegoś swojego. Później Frances porzuciła na chwilę publikacje numerów, jednak teraz otrzymaliśmy coś nowego.

ROBERT DOWNEY JR. CHCE OCZYŚCI ŚWIAT Z ODPADÓW W 11 LAT. OTO INNOWACYJNY POMYSŁ AKTORAFrances Bean Cobain publikuje nowy numer w sieci. Czy doczekamy się płyty córki Kurta Cobaina?

Jak napisała Frances w komentarzu:

Ostrzegam. To są fragmenty bardzo smutnej piosenki, ale jest szczera i prawdziwa, dlatego chciałam się z nią podzielić.


Nie wiadomo czy Frances ma w przygotowaniu album, czy to tylko wrzucane spontanicznie fragmenty. Z pewnością album córki Kurta Cobaina cieszyłaby się ogromnym zainteresowaniem fanów Nirvany, jednak warto pamiętać, że nie byłaby ona raczej w klimacie kultowego zespołu. 

PIDŻAMA PORNO POWRACA! SINGIEL USŁYSZYCIE NA ANTENIE ESKI ROCK

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz