Dominik Pajewski

04.08.2020 (11:21)

Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.

Śmierć Chrisa Cornella była szokiem dla całego świata muzycznego, fanów artysty oraz rodziny, która nie mogła uwierzyć, że wokalista odebrał sobie życie. Chrisa nie ma już z nami od 3 lat, jednak pamięć o nim cały czas jest żywa, a dbają o to między innymi córki wokalisty. Lily Cornell na Instagramie mówi o zdrowiu psychicznym, zaś młodsza, Toni przejęła w genach talent muzyczny.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE

 

Córka Chrisa Cornella rozpoczęła stream Lollapaloozy piosenką Pearl Jam

Toni Cornell rozpoczęła livestream z Lollapaloozy 2020, podczas którego zaśpiewała utwór "Black" z repertuaru Pearl Jam. Wykonanie zostało zadedykowane Chrisowi Cornellowi, możecie posłuchać Toni Cornell poniżej:

LUCY BURNS - NOWY PROJEKT MUZYCZNY RAFAŁA ''RASTY'' PIOTROWSKIEGO I MR G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz