Dominik Pajewski

17.09.2020 (15:34)

Córka basisty Scorpions pojawiła się w Top Model!W programie Top Model potrafią zdarzyć się rzeczy niespodziewane i z pewnością jedną z nich było pojawienie się na wybiegu córki basisty zespołu Scorpions!

Program Top Model powrócił po pewnym czasie na antenę TVN i chyba mało kto się spodziewał, że w tej edycji pojawi się pewien akcent rockowy. Jest nim obecność córki Pawła Mąciwody, czyli basisty grupy Scorpions!

JAMES HETFIELD ZMAGA SIĘ Z ALKOHOLIZMEM, A METALLICA SPRZEDAJE WHISKEY. KIRK HAMMETT TŁUMACZY, CZEMU NIE MA Z TYM PROBLEMU


Córka basisty Scorpions pojawiła się w Top Model! Jak sobie poradziła?

23-letnia Maria Stańczyk-Mąciwoda zrobiła wrażenie na jury, jednak nie udało jej się przejść dalej. Zachwycona za to była Joanna Krupa, która jest fanką zespołu Scorpions i poprosiła, by tata Marii pojawił się przed jury. Dzięki temu wiemy, że nowy album Scorpions jest w drodze. Z pewnością o Marii jeszcze usłyszymy, bo stawia ona coraz odważniejsze kroki w świecie muzycznym. Nie ma co się martwić, na Top Model świat się nie kończy.


ROB HALFORD CHCIAŁ PODERWAĆ WOKALISTĘ IRON MAIDEN. CO DZIAŁO SIĘ NA WSPÓLNEJ TRASIE ZESPOŁÓW?

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz